Fasado apdaila iš aukščiausios rūšies skalūno

Fasado apdaila iš aukščiausios rūšies skalūno

11,8 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5821909
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 78
Fasado apdaila iš aukščiausios rūšies skalūno
Daugiau nuotraukų (5)

Skelbimo aprašas

UAB DASFA ir Ko siūlo itin kokybišką ir ilgaamžę stogų ir fasadų medžiagą AKMENS SKALŪNĄ. Atstovaujame vokiečių gamintoją Theis-Boeger ir pristatome medžiagas tiesiai iš gamyklos Vokietijoje.

Theis-Boeger yra viena iš pirmaujančių Europoje skalūno tiekėjų ir pirmi kurie importavo Ispanišką skalūną Vokietijoje. Be savo produkcijos iš Altlay kasyklos (Vokietija), jų asortimentas apima aukščiausios kokybės produktus iš kasyklų visame pasaulyje, o populiariausias jų ASSULO A1 skalūnas iš Ispanijos.

Geras skalūnas yra labai atsparus agresyvios aplinkos poveikiams ir visų rūšių cheminėms medžiagoms. Naudojamas stogams bei fasado apdailai, skalūnas patiria tik natūralų atmosferos poveikį, todėl jo eksploatavimo laikas yra maždaug 80-120 metų.
Theis-Boeger tiekiamas skalūnas atitinka aukščiausius skalūnui keliamus reikalivimus. Kokybiškas skalūnas visuomet sertifikuojamas A1/T1/S1.

Theis-Boger savo išgaunamam skalūnui suteikia raštišką nuo 10 iki 30 metų garantiją (priklausomai nuo akmens skalūno karjero) dėl spalvų ir akmens skalūno ilgaamžiškumo veikiant atmosferos veiksniams ir vieninteliai rinkoje 5 metų funkcionalumo garantiją!

Fasado apdailai skalūno kaina gali svyruoti nuo ~11,80 €/m2 su PVM ir pristatymu į objektą iki 18,95 €/m2 su PVM priklausomai nuo pasirinkto skalūno rūšies, kokybės bei dengimo metodo.

Stogams skalūno kaina gali svyruoti 26,60 - 42 €/m2 su PVM ribose priklausomai nuo skalūno kokybės, formos, stogo nuolydžio ir pan.

Dėl platesnės informacijos kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais.

Mūsų adresas:
UAB DASFA ir Ko, Kareivių g.19-118, Vilnius
Skambinkite mob.8 687 24841,
Tel. 8 5 2031515.
El.p.: office@dasfa.lt
skype: shumislt
www.dasfa.lt
www.cerpes.lt

Kontaktai

Vardas
UAB DASFA ir Ko
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visa Lietuva
El. paštas