Facebook fanų(like) ir grupių didinimas

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Facebook fanų(like) ir grupių didinimas

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5539702

Skelbimo aprašas

RENKAME FANUS (LIKE), (Patinka) JŪSŲ FACEBOOK PUSLAPIUI:

Tai puikus , pigus ir ilgalaikis reklamos būdas jūsų verslui plėsti.

1000 fanų - 25eur.


Galime pritraukti iki 10 tūktančių puslapio gerbėjų.

Gerbėjai lietuviški , ne robotai.

Jeigu domina, laukiame jūsų laiško, el. paštas: fanudidinimas@gmail.com

Išrašome sąskaitas.
Kodėl reklamuotis Facebook?

1.Pasieksite 1.1 milijono lietuvių auditoriją!
2.Net ir su minimaliu biudžetu išreklamuosite savo produktą ar paslaugą!
3.Greitai pajusite rezultatus!
4.Pagerinsite prekės ženklo žinomumą!
5.Padidinsite potencialių klientų ratą!

Facebook reikšmė jūsų verslui?

Daugelis susikūrę savo internetinį tinklapį , verslą, ar šiaip kokią organizaciją galvoja kaip galima būtų ją išreklamuoti, norint pasiekti kuo didesnį uždarbį ar numatytą tikslą. Kaip jau žinote šiais laikais yra sukurta daug įvairiausių socialinių tinklų. Kiekvienas duoda savų pliusų ir minusų, bet kolkas populiariausia manau nesiginčyjat yra facebook. Todel plečiant savo verslą,tinklapį ir t.t. tikrai labai apsimoka naudotis facebook įskiepį. Remiantis statistiniais duomenimis ir patirtimi galime drasiai teigti , jog facebook grupės su nemažu kiekiu fanų padidina tinklapio lankomumą 2-3 kartus. Rekomenduojame jum tai išbandyti!

Kodėl Jums reikalinga ši Facebook reklama?

Vidutinis Facebook vartotojas kasdien būna prisijungęs kiek daugiau nei vieną valandą, kurios metu palieka bent vieną komentarą ir keletą kartų paspaudžia Like. Remiantis statistika, Lietuva pagal socialinio tinklo Facebook vartotojų skaičių užima 67-ąją vietą pasaulyje. Šiuo metu mūsų šalyje „Facebook“ jau naudojasi kiek daugiau nei pusė (50,51 proc.) visų interneto vartotojų. Jei Facebook toks populiarus, kodėl nepasinaudojus jo teikiamomis paslaugomis siekiant išpopuliarinti ir Jūsų internetinį puslapį, o tuo pačiu padidinti svetainės lankomumą bei pardavimus.

Jūsų fanų puslapį prikviečiame žmonių, potencialių klientų, ir taip Jūs atnaujindami savo prekes, paslaugas, ir paskelbdami savo fanų puslapyje naują… informaciją…, tie fanai kurie yra Jūsų puslapyje tą… informaciją… labai aiškiai pamato, todėl ši reklama yra tikrai veiksminga.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.