Elektrostimuliacija kūno formų korekcijai

Elektrostimuliacija kūno formų korekcijai

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5138754
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 437
Elektrostimuliacija kūno formų korekcijai
Daugiau
Daugiau nuotraukų (8)

Skelbimo aprašas

Figūros tobulinimo bei korekcijos aparatas (1-3 nuotrauka)

Figūros tobulinimo įrankis suprojektuotas ir sukurtas remiantis fiziologijos teorija, derinama su kinų medicinos kolateraline teorija bei pažangia mikrokompiuterių ir elektronikos technologija. Įrankis organiškai susietas su dažnių skenavimo grandine ir mikrokompiuterine sistema, kuria sukuriamas bioelektrinę srovė, tiksliai laikomasi tradicinės kinų medicinos akupunktūros principų, taikomų giliam poveikiui ir masažui, per kuriuos paspartinama kanalų veikla, sureguliuojama dvasia, veikiama limfos sistema, šalinami vidiniai toksinai, pagerinama kūno mikrocirkuliacija, skatinama medžiagų apykaita, sužadinama ir atnaujinama kūno galia apsiginti nuo ligų, subalansuojamas moteriškų hormonų išsiskyrimas, suaktyvinama pieno liaukų veikla, paskatinamas krūtų augimas, skatinamas riebalų kiekio mažėjimas, kūno stangrumas ir krūtų padidėjimas trimis dydžiais. Speciali šio įrenginio kompiuterinė programa taip pat gali simuliuoti liaudiškai naprapatijai būdingus veiksmus, kad masažas ir gydymas atstatytų įprastą gyvybinę energiją ir kraujotaką, paskatintų kanalų veiklą ir ženkliai sumažintų raumenų nuovargį, sumažintų nervų įtampą.

Įrenginys turi aštuonis specialiai suprojektuotus funkcinius mygtukus, taip pat tris greičio mygtukus (greitą, vidutinį ir lėtą), įrenginyje yra 24 individualios kompiuterio programų funkcijos, kuriomis galima parinkti įvairias gydymo programas įvairioms grožio procedūroms, kad jos geriau atitiktų individualius poreikius.

Funkcijos:
Svorio mažinimas:
Daugelio moterų viršutinės kūno dalis yra liekna, o sėdmenys, šlaunys ir likusi kojos dalis yra storesnės arba patinę. Taip yra dėl to, kad apatinėje kūno dalyje yra blokuojama arterijų, venų, limfos sistemos ir mikrovenų funkcija, todėl ten užsilaiko hormonai. Tam, kad išspręsti šią situaciją, visų pirma apatinėje kūno dalyje reikia pagerinti cirkuliaciją, kitaip nepavyks pašalinti užsilaikiusių moteriškų hormonų ir tarp ląstelių esančių lipopeptidų dalelių. Pasirinktus šalinimo ir drenažo programą (P3 arba P7), pagal organizmo audinių skystąją dalį, ant akupunktūros taškų, tokių kaip Sanyinchiao, Yinlingch'iian, Ch'ihai ir Shuitao bei kitų, uždedami elektrodai, kad pagreitėtų skysčių tekėjimas apatinės kūno dalies arterijų, venų, limfos ir mikrovenų kanalais, ir kad užsilaikę moteriški hormonai iš apatinės kūno dalies kartu su nereikalingu vandeniu ir lipopeptidų dalelėmis per šlapimo pūslę su šlapimu būtų pašalinti iš kūno; sklandžiai veikianti cirkuliacija taip pat gali iš rankų į apatinę kūno dalį atnešti tiroksino ir suprarenino, kurie paskatintų lipocitus pašalinti saugomus lipopeptidus ir padėtų iš apatinės kūno dalies pašalinti susikaupusius lipopeptidus.

Kūno liekninimas:
Tam, kad kūno forma būtų gracinga, reikia ne tik santykinai standartinio ūgį atitinkančio svorio, tačiau taip pat reikalingi stiprūs ir tamprūs raumenys. Nėra kito būdo, kaip patobulinti apkritusias kūno formas nei atliekant raumenų mankštą. Saikinga mityba ir masažas nesustiprins raumenų ir nepadarys jų tampriais. Liekninant kūną, ant pilvo, sėdmenų ir kojų, kur raumenys yra gležni, galima uždėti ir suaktyvinti elektrodus, kurie imituos raumenų mankštą, poveikis visiems gležniems ir netampriems raumenims bus toks pats kaip bėgiojant, atliekant ritminę gimnastiką ir pritūpimus. Tai efektyvus būdas atstatyti raumenų struktūrą, tamprumą ir stiprumą, suformuojant gracingas ir įspūdingas kūno linijas.

Krūtų didinimas:
Ar krūtys mažos, ar didelės priklauso nuo 97 % krūtų struktūros sudarančių lipocitų. Jeigu moteris nori kad jos plokščia krūtinė būtų pilna ir apvali, geriausias būdas to pasiekti yra padidinti lipocitų kiekį. 11-13 ir 18-24 ciklo dienomis, kai kiaušidės išskiria daug estradiolio hormono, reikia įjungti krūtų didinimo procedūrai skirtą programą P2 arba P3, elektrodus uždėjus akupunktūroje naudojamuose taškuose Kuanyuan, Hsuehhai, Tsusanli, Shanchung, ir t. t., kad krūtyse iš kraujo susikauptų daugiau estradiolo hormono ir lipopeptidų dalelių. Kai krūtų mikrovenose atsiranda daugiau estradiolo hormono ir liopeptidų dalelių, įjungus programą P2 arba P6 skatinama jų infiltracija į audinių skystį, kuriame estradiolo hormonas sklandžiai prasiskverbia per lipocitų apvalkalą ir susijungia su akceptoriumi, kad paskatintų lipocitus absorbuoti audinio skystyje esančias lipopeptidų daleles, todėl krūties audinyje lipocitų sluoksnis pastorėja ir krūtis sparčiai padidėja.
Naudojimas yra paprastas ir lengvas:
per pirmąsias tris dienas- tik limfos drenažui ir nuodingos celiulito medžiagos šalinimui,
nuo ketvirtosios dienos pradžios- svorio mažinimas ir liekninimas,
nuo penktosios dienos pradžios - krūtų didinimas.
___________________
70 skirtingų kosmetologinių / figūros korekcijos aparatų.
____________________
www.kosmeda.eu – rasite platų prekių asortimentą, jų aprašymus bei tikslias kainas!
_____________________
* Ekspozicinė salė: Pylimo 58/1, Vilnius. Išbandykite prieš pirkdami!
* Dirbame: I-V 9.00 - 18.00 val.
* Grožio salonų įranga profesionalams
* Nemokamas pristatymas Lietuvoje iki 3 d.d. (perkant už 52 Eur)
* Daugiau nei 5.000 klientų pasitiki mūsų produkcija
* 5 m. patirtis
____________________
UAB "Kosmeda" siūlo didžiausią kirpyklų, grožio salonų baldų bei įrangos pasirinkimą Lietuvoje. Per savo darbo metus sugebėjome įgyti pakankamai patirties, kad galėtume pasiūlyti optimalų sprendimą Jūsų grožio salonui.
Daugiau nei 5000 klientų, tarp kurių - įvairių profesijų grožio specialistai, estetinės medicinos bei profesinio mokymo įstaigos darbuotojai bei kt. byloja, kad esame patikimas grožio verslo partneris.
____________________
Kreiptis:
Mob.: 8 656 17088 | Tel.: (8-5) 2505295, el.p.: vita@kosmeda.eu
Mob.: 8 640 77 445 │ Tel.: (8-5) 203 4994 el.p.: ausra@kosmeda.eu
Ekspozicinė salė: Pylimo g. 58/1, Vilnius
Internetinė svetainė: www.kosmeda.eu
_________________
Kurkime grožį kartu!
_________________
K O S M E T O L O G I J A I:
1. Kosmetologiniai krėslai
2. Pedikiūro krėslai
3. Komplektai drėgnam pedikiūrui
4. Masažo | SPA lovos
5. Aparatai kosmetologijai
6. Aparatai figūros korekcijai
7. Kėdutės meistrui
8. Vežimėliai
9. Lempos
10. Garintuvai
11. Frezos pedikiūrui | manikiūrui
12. Vaško šildytuvai:
13. Diagnostinės kameros, Vudo lempa
________________________
KOSMETOLOGINIAI APARATAI:
1) Darsonvalis mini
2) Darsonvalis
3) 2 in 1: Darsonvalis + Ultragarsas
4) Ultragaras veidui ir akims
5) Ultragaras veidui, akims ir kūnui
6) Galvanika
7) Brosažas
8) 2 in 1: Vakuumas ir purškimas
9) Pilingas ultragarsu
10) 5 in 1: Ultragarsas + Darsonvalis + Galvanika + Vakuumas ir Purškimas
11) 4 in 1: Ultragarsas + Darsonvalis + Galvanika + Brosažas
12) 3 in 1: Pilingas ultragarsu + Ultragarsas + Galvanika
13) 8 in 1: kosmetologinis kombainas, galima įvairi komplektacija
14) Vakuumas krūtinei
15) Vakuumas krūtinei ir sėdmenims
16) Miostimuliacija
17) Termoterapija
18) Deimantinė dermabrazija
19) Vibracinis liekninimo masažuoklis
20) Limfodrenažas
___________________________
K I R P Y K L O M S
1. Hidraulinės kėdės klientui
2. Plautuvės
3. Kėdutės kirpėjui
4. Kėdutės vaikui, paaukštinimai
5. Etažerės | Vežimėliai
6. Veidrodžiai | registratūros stalai
7. Sterilizatoriai | dezinfekatoriai
8. Klimazonai, fenai, tiesintuvai
9. Diagnostinės kameros

SILVER FOX - profesionali grožio salonų įranga gaminama nuo 1995 m. ISO 9001: 2008 kokybės standartas, CE sertifikatas. Daugelio produktų technologijos ir dizainas turi savo asmeninius patentus.

Kontaktai

Vardas
KosmedaUAB
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas