Elektroninė parduotuvė su dropshipping tiekėjais

Elektroninė parduotuvė su dropshipping tiekėjais

250 €
ID: 7781471
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 28
Elektroninė parduotuvė su dropshipping tiekėjais

Skelbimo aprašas

Svarstote apie elektroninės parduotuvės verslą? Siūlome įsigyti pilnai darbui paruoštą elektroninę parduotuvę su pasirinktu tiekėju ar tiekėjais. Elektroninės parduotuvės kūrimui nėra reikalingos didelės investicijos, o veiklai vykdyti užtenka individualios veiklos pažymos. Pasiūlymas puikiai tinka pradedančiajam ir profesionalui!

Pažangi sistema, patogus ir nesudėtingas valdymas lietuvių kalba. Modernus, stilingas prie visų įrenginių prisitaikantis internetinės parduotuvės dizainas kuris reprezentuoja jūsų vykdomą veiklą.

Visi būtiniausi parduotuvės moduliai. Prekių filtravimas, nuolaidų kuponų kūrimas, aiškus apsipirkimo puslapis, greitas ir saugus apmokėjimas per visus Lietuvos bankus. Parduotuvės sistema paruošta Google paieškai (vidinis SEO).

Užregistruosime jūsų pasirinktą adresą (domeną) bei patalpinsime serveryje – palikite visus rūpesčius mums!

Mūsų kuriamos el. parduotuvės turi automatinę prekių įkėlimo ir atnaujinimo sistemą. Viskas ką jums reikės padaryti, tai išsirinkti tiekėją su kuriuo norite dirbti – sistema automatiškai įkels produktus ir kiekvieną diena juos atnaujins! Platus prekių asortimentas. Laiko patikrinti tiekėjai kurie teikia galimybę dirbti dropshipping būdų (nesandeliuojant prekių pas save).

Turite savo tiekėją? Susisiekite ir mes integruosime jį į sistemą be jokio papildomo mokesčio. Ši paslauga taikoma tik užsisakant parduotuvę iš mūsų.

Patogu bei greita – visą laiką skirkite savo parduotuvės populiarinimui ir užsakymų apdorojimui. Po atliktų darbų teikiame konsultacijas, supažindiname su internetinės prekybos "virtuve".

Išrašome sąskaitas-faktūras.

Susisiekite dėl asmeninės konsultacijos! Telefonu arba el. paštu.

Demo parduotuvė su integruotu tiekėju:
https://demo.dropship123.lt

info@dropship123.lt
https://dropship123.lt
+370 (639) 66980

Kontaktai

Vardas
Marius
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai