Elektrinis pėdų šveitiklis Silk'n VacuPedi

Elektrinis pėdų šveitiklis Silk'n VacuPedi

49,95 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 7477383
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 7
Elektrinis pėdų šveitiklis Silk'n VacuPedi
Daugiau
Daugiau nuotraukų (8)

Skelbimo aprašas

Silk’n VacuPedi yra elektrinis pėdų šveitiklis su įmontuota įsiurbimo sistema. Procedūros metu užtikrinama nepriekaištinga higiena, nes visos pašalintos odos ląsteles ir pėdų nuospaudos yra tvarkingai susiurbiamos.


Elektrinis pėdų šveitiklis su įmontuota vakuumo sistema

Negyvos odos ląstelės nedelsiant išsiurbiamos į prietaisą, kad jos nenukristų ant grindų

2 greičio nustatymai

Iki 1550 apsisukimų per minutę

Įkraunamas, gali būti naudojamas ne ilgiau kaip 110 minučių vienu pilnu įkrovimu

Komplekte yra 3 šlifavimo diskai (plonas, vidutinis ir šiurkštus) ir 3 filtrai

Komplekte yra USB laidas ir USB sieninis adapteris


Silk’n VacuPedi veikia skirtingai nei dauguma elektrinių pėdų švetiklių. Su greitai besisukančiu šlifavimo disku Silk’n VacuPedi  efektyviai ir saugiai pašalina  šiurkščią odą. Vakuumo sistema prietaiso galvutėje turi keičiamą filtrą, kuris efektyviai siurbia visas negyvas odos ląsteles, išlaikydamas švarias jūsų grindis.

Įrenginyje yra 2 greičio nustatymai: žemas ir aukštas. Naudojant Silk’n VacuPedi nereikia jokių baterijų, nes įrenginys yra įkraunamas. Vieną pilną įkrovimą galima naudoti iki 110 minučių. Įkrauti prrietaisą galite naudodami kompiuterį arba sieninį lizdą per pridedamą USB laidą ar USB sieninį adapterį.

Silk’n VacuPedi komplektacijoje yra 3 šlifavimo diskai ir 3 filtrai. Šlifavimo diskai daro odą švelnią ir glotnią. Galite pasirinkti iš švelnaus, vidutinio ir šiurkštaus. Filtras fiksuoja negyvas odos ląsteles. Periodiškai galite nusiplauti ir pakeisti šį filtrą. Naujų filtrų ir šlifavimo diskų galima įsigyti atskirai.

Kontaktai

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai