Ekologiški valikliai auginantiems vaikus

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Ekologiški valikliai auginantiems vaikus

7 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6136899

Skelbimo aprašas

Ar turėjote laiko pasidomėti, kokios sudėties valymo priemones naudojate? Ar jos nekenkia Jums, Jūsų vaikams ir šeimai, Jus supančiai aplinkai ir vertingiems Jūsų daiktams Jūsų namuose?

„Green assistant“ valikliai pagaminti su pagarba aplinkai, žmogaus sveikatai, gerbūviui ir natūraliam ekologiniam balansui !

Ekologiški “Green assistant” valikliai yra ne tik nepriekaištingas visų Jūsų namų paviršių valymas, bet greita, efektyvi ir, svarbiausia, labai labai ekonomiška jų kasdieninė priežiūra!

Visi "Green assistant" valikliai yra koncentratai,- naudojami atskiesti vandenyje, todėl iš vieno 0,5 L buteliuko pasigaminsite vidutiniškai nuo 26 net iki 83 litrų valymo priemonės!!! Nepriekaištinga valymo kokybė, kurios užtenka labai labai ilgam!!!

1. Universalus valiklis / nuriebiklis skirtas namų vidaus (virtuvės paviršių, kambarių sienų, grindų, visų kitų kietų paviršių) ir išorės (namų fasadų, sodo baldų ir pan.) valymui ir kasdieniniai priežiūrai. Efektyviai visus, net sunkiai išvalomus nešvarumus ir riebalus. Naudojamas stambios ir smulkios buitinės technikos išorės ir vidaus valymui (šaldytuvams, orkaitėms, mikrobangų krosnelėms, indaplovėms, gartraukiams ir t.t.), bei visų rūšių indų plovimui.
Iš šio 0,5 L “Green assistant” Universalaus valiklio/nuriebiklio kasdieniniam naudojimui pasigaminsite vidutiniškai net 50 L valymo priemonės!!!
2. Vonios ir tualeto valiklis naudojamas visų vonios ir WC kambario paviršių valymui (vonioms, praustuvėms, dušo kabinoms, unitazams, plytelėms, maišytuvams ir t. t.). Efektyviai pašalina visus vonios kambario nešvarumus - pelėsius, muilo, kalkių ir kieto vandens nuosėdas, rūdis.
Iš šio 0,5 L Vonios ir tualeto valiklio kasdieniniam naudojimui pasigaminsite vidutiniškai net 26 L valymo priemonės !!!
3. Įvairių grindų valiklis yra labai efektyvi ir universali, mažai putojanti priemonė tinkanti visiems, net sunkiai valomiems ar reikalaujantiems atsargaus valymo paviršiams. Valiklis lengvai valo alyvą, suodžius, riebalus, purvą ir įsisenėjusias apnašas nuo visų kietų paviršių, tiek grindų, tiek sienų, tiek baldų. Perplauti valomo paviršiaus švariu vandeniu nereikia.
Iš šio 0,5 L “Green assistant” Įvairių grindų valiklio kasdieniniam naudojimui pasigaminsite vidutiniškai net 83 L valymo priemonės !!!
4. Kilimų ir apmušalų valiklis – efektyviai valo maisto dėmes (kavos, šokolado ir kt.), riebalus, tepalus, kraujo, žolės, naminių gyvūnų paliktas dėmes, batų tepalo pėdsakus ir t. t. nuo: kilimų ir kiliminių dangų, minkštų baldų, automobilių apmušalų, medžiaginių tapetų, drabužių, užuolaidų ir kt. Valiklis neveikia audinių ir kilimų dažų sudėties, yra bespalvis ir bekvapis.
Iš šio 0,5 L Kilimų ir apmušalų valiklio kasdieniniam naudojimui pasigaminsite vidutiniškai net 32 L valymo priemonės !!!
5. Stiklo, chromo, veidrodžių valiklis – yra efektyvus valiklis, kuris ir greitai ir be didesnių pastangų pašalina riebalus, kalkes, muilo ir kieto vandens apnašas, dūmų plėvelę, pirštų ir vandens lašų pėdsakus. Puikiai tinka chromuotiems vonios ir virtuvės paviršiams - maišytuvų, buities prietaisų, baldų detalių valymui. Tinka indų blizginimui.
Iš šio 0,5 L Stiklo, veidrodžių, chromo valiklio kasdieniniam naudojimui pasigaminsite vidutiniškai net 32 L valymo priemonės !!!
Visi valikliai dar tik po 7 eur.! Valiklių atskiedimui 1 L talpos buteliukai su purkštuvu - 1 Eur.

Ekologiški „Green assistant“ valikliai – aukščiausios kokybės valymo priemonės už žemiausią kainą!

Vilniaus mieste pristatysime nemokamai!
Už papildomą mokestį užsakymus siunčiame ir į kitus Lietuvos miestus!

Daugiau informacijos http://www.greenassistant.eu/produkcija/

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.