Ekologiski maisto papildai vaikams ir suaugusiems

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Ekologiski maisto papildai vaikams ir suaugusiems

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 2205889

Skelbimo aprašas

Šiuolaikiniame ir skubančiame pasaulyje žmonės labai nesveikai maitinasi, vis daugiau valgo pusfabrikačių. NUTRILITE maisto papildai padeda išlaikyti Jūsų organizmui taip reikalingą vitaminų ir mineralų pusiausvyrą.
Amway korporacijai priklausanti firma "NUTRILITE" gamina vitaminus ir maisto papildus tik iš natūralių žaliavų ir yra viena iš žymiausių firmų pasaulyje. Pats už save daug pasako tas faktas, kad JAV nacionalinės krepšinio rinktinės nariai vartoja Nutrilite vitaminus ir maisto papildus. Tarybų Sąjungos laikais partinės nomenklatūros "grietinėlė" taip pat vartojo Nutrilite produkciją, tik eiliniams piliečiams ši produkcija buvo nežinoma ir neprieinama. O be to tai vienintelis vitaminų ir mineralų gamintojas pasaulyje, kuris pats savo organiniuose ūkiuose augina, renka augalus ir iš jų gamina maisto papildus.
Turime įvairių vitaminų ir maisto papildu, t.y: kalcis-magnis; omega-3 kompleksas; gliukozaminas su bosvelija; B kompleksas plius; multivitaminai vaikams ir suaugusiems; mėlynės su liuteinu; vitaminas C plius; geležis; multikarotinas ir kitokius.

Žemiau pateikiami kelių produktų aprašymai:
NUTRILITE GELEŽIES TABL. (KRAMTOMOS)
Vyšnių – aviečių skonio tabl. rekomenduojamos suaugusiems, ypatingai nėščioms moterims ir krūtimi maitinančioms motinoms, kaip jų dietos papildas geležies preparatais. Geležis yra mineralinis komponentas, būtinas normaliam organizmo funkcionavimui, o būtent hemoglobino, įeinančio į raudonųjų kraujo kūnelių sudėtį, gamybai.

NUTRILITE GELEŽIES IR FOLIO RŪGŠTIES TABL.
NUTRILITE Iron Folic Plus (geležies ir folio rūgšties tabl.) aprūpina organizmą geležimi iš dviejų organinių geležies šaltinių (geležies (II) fumaratas ir geležies (II) gliukonatas), kurie lengvai įsisavinami organizmo kartu su Folio rūgštimi. Šitų maistingų medžiagų nėra pakankamai Jūsų kasdieniniame maiste. Padidinto geležies kiekio reikia per nėštumą ir maitinant krūtimi. Šiame produkte taip pat yra išskirtinio Nutrilite špinatų koncentrato. Tabl. yra folio rūgšties, kuri reikalinga vaisiaus vystymesi ankstyvame nėštume. Folio rūgštis teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių funkcijas. Nėra saldiklių, dažiklių ir konservantų.
Vartojimas: 1 tabl. per dieną papildys gaunamą kasdien su maistu geležies ir folio rūgšties kiekį. Nėščioms ir maitinančioms krūtimi moterims 2 tabl. per dieną. Neviršykite rekomenduotinos dozės.

Domina papildoma informacija ar norėtumėt plačiau susipažinti su produkcija, o gal būt domina galimybė tiesiogiai pirkti produktus iš gamintojo ir gauti nuolaidas, nemokėti antkainio konsultantui? Kreipkitės mielai atsakysim ir pakonsultuosim.
Dėl prekių asortimento ir kainų kreipkitės tel. arba el. paštu.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.