Ekologiška kosmetika vaikams

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Ekologiška kosmetika vaikams

8,4 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 1710044

Skelbimo aprašas

NATŪRALIOS, EKOLOGIŠKOS NAUJAGIMIŲ IR BESILAUKIANČIŲ MAMYČIŲ KŪNO PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS
Tai gamtos dovana jums ir jūsų vaikučiam. Šios priemonės yra bekvapės, bespalvės. Jose nėra jokių cheminių medžiagų, kurios sukelia alergiją ir dirgina odą. Taip pat tinka visiem turintiems odos problemų, esant dermatitui, psoriazei, egzemai ar kitiems odos negalavimams.
Pajauskite, kaip maloniai susigeria ir saugo odą tikras, augalo grūde subrandintas aliejus, kaip saulės ir gamtos galia koncentruojasi lašelyje, kaip galima su meile ir atida padaryti daugiau, nei su dideliu kiekiu niekam neverto skysčio… Tai priemonės skirtos naujagimiams ir besilaukiančioms mamytėms. Nepamirškite, kad per placentą visos medžiagos yra perduodamos kūdikui.
Reikia žinoti ne tik, ka valgome, bet ir kuo tepame savo vaikučio užpakaliuką.
Jau pakankamai pasimokyta ir pagaliau išmokta atsisukti atgal į gamtą. Šiandien vis dažniau pateikiama ir apginama nuomonė, kad dauguma rinkoje paplitusių aliejų ir talkų yra ne tik kad nenaudingi, bet net žalingi.
„Baby oil“ pavadinimas dažniausiai slepia 100 procentinį mineralinį aliejų, kuris naudojamas automobiliuose. Jis padengia odą plėvele, lyg plastiku, ir lieka tol, kol nenuplauname su muilu. Jo likučiai sukelia uždegimą, nualina ir silpnina odos natūralias imunines, regeneracines, savu riebalų gaminimo savybes. Tokią odą reikia nuolat kažkuo padengti, nes pati ji „nebemoka“ apsisaugoti. Kiekvienas nuplovimas turi buti labai kruopštus, ir čia pat turėtų būti tepama nauja plėvelė. Susidaro užburtas ratas.
Talkai ir pudros irgi gali būti žalingi ir to daugelis tėvelių nesupranta. Talko sukeltas plaučių uždegimas plačiai medikų aprašytas, bet dar nežinomas mūsų visuomenėje. Vietoj to siūlomi įvairūs tepalai, kurie vėlgi būdami mineraliniai, sukelia odos dirginimą ir padengia odą „plastiko“ plevele.
Natūralios, organinės, ekologiškos priemonės padės puoselėti ir stiprinti jautrią, švelnią ir lengvai pažeidžiamą mažylių odelę. Jų sudėtyje rasite kokoso, palmių, taukmedžių, riešutų sviesto aliejus.

Daugiau informacijos rasite http://cleopatrabella.lt/priemones-vaikam.html

Užsakymai priimami telefonu 8-659-88313 arba http://www.cleopatrabella.lt

Norite gauti 10% NUOLAIDĄ? Įveskite nuolaidos kodą: A1010
1.Išsirinkę prekę (prekes) svetainėje cleopatrabella.lt įdėkite jas į krepšelį. 2. Prieš apmokant įveskite dovanų kupono numerį į langelį "Nuolaidų kupono kodas" ir paspauskite "Pritaikyti". 3. Prekės (prekių) kaina automatiškai sumažės dovanų kupono vertės suma.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.