Dviratis treniruoklis Life fitness C1 Track konsole

Dviratis treniruoklis Life fitness C1 Track konsole

650 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 6766941
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 28
Dviratis treniruoklis Life fitness C1 Track konsole

Skelbimo aprašas

Kaip naujas, kelis kartus naudotas. Naudotas asmeniškai namuose, aukščiausios kokybės ir modernaus dizaino profesionalus dviratis treniruoklis Life fitness C1 su Track plus konsole. Pristatau visoje Lietuvos teritorijoje.
Dideliame LCD monitoriuje galite pasirinkti 20 iš anksto nustatytų pasipriešinimo lygių. Rinktis galėsite iš 15 nustatytų programų. Matysite greičio, laiko, atstumo, bendro atstumo, sunaudotų kalorojų, širdies ritmo ir kitus parodymus.
Rankenose įmontuoti specialūs pulso matuokliai, tad galėsite matyti pulsą ir koreguoti savo treniruotę, kad pasiektumėte norimų rezultatų.
Maksimalus vartotojo svoris 137 kg., o tai puikus Life fitness C1 dviračio treniruoklio patvarumo ir ilgaamžiškumo įrodymas.
Įmontuota USB ungtis, korioje galima įkrauti įvairius prietaisus, tokius kaip mobilusis telefonas, iPod, MP3 grotuvas. Taip pat įmontuota iPod, MP3 jungtis.
Life Fitness Run Social App palaikymas. Ši programa leidžia ištrūkti iš nuobodžios treniruotės rutinos. Šios programos pagalba galėsite virtualiai aplankyti gražiausias pasaulio vietas. Prijungta prie treniruoklio ji imituoja realų maršrutą. Galėsite virtualiai aplankyti gražiausias pasaulio vietas.
Ypač tvirto rėmo, dirba tyliai, svoris 53 kg.
Visi dokumentai.
Treniruočių programų ir funkcijų gausa užtikrins efektyvų bei kokybišką darbą.
Treniruoklio sėdynė reguliuojama įvairiomis kryptis (net 14 padėčių) , todėl galėsite lengvai prisitaikyti prie savo kūno.
Treniruoklio matmenys (ilgis/plotis/aukštis) - 115 x 69 x 143 cm.

Kontaktai

Vardas
Reebok
Telefonas
Miestas
Kaunas
El. paštas