DVIRAČIO ELEKTRIFIKAVIMO KOMPLEKTAS

DVIRAČIO ELEKTRIFIKAVIMO KOMPLEKTAS

460 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 7168667
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 44
DVIRAČIO ELEKTRIFIKAVIMO KOMPLEKTAS
Daugiau nuotraukų (5)

Skelbimo aprašas

Aprasymas trumpai:

tai yra vienas is patvariausiu zinomu varikliu Jusu dviraciui. Jus gausite 3 metu garantija

Nominal Voltage 36 V
Power 180-500 W
RPM 110-130
Torque 120 Nm
Efficiency ≥ 78 %

Kas yra BAFANG elektrinis dviratis?

BAFANG elektrinis dviratis yra ekologiška, šiuolaikinė transporto priemonė. Skirtingai nuo klasikinių, elektriniai dviračiai padeda važiavimui, kadangi turi elektrinį variklį, įmontuotą į ratą arba pedalų ašį. Elektrinis dviratis veikia tyliai ir įgalina važiavimą be didesnių fizinių dviratininko pastangų. Ši transporto priemonė plačiai naudojama pasaulyje – juos renkasi ir vyresni ir jaunesni vartotojai. Elektrinis dviratis – tai ideali judėjimo priemonė perkrautoje miesto erdvėje ir puikus sumanymas poilsiui.

Intelektualioji pagalba

Variklis užsiveda automatiškai, kai pradedi minti pedalus. Išmanusis valdiklis suteikia tiek galios, kiek jos reikia tuo metu – greičiau minant pedalus jos būna daugiau. Norint sustoti, užtenka paspausti stabdžius ar palengva sustoti nustojus minti - variklis automatiškai bus atjungtas.

Greitai link tikslo

Elektrinis dviratis – tai puiki transporto priemonė miestui. Važinėdamas dviračiu aplenki kamščius ir greitai pasieki darbą arba namus. Skirtingai nuo klasikinių dviračių važiavimas elektriniais dviračiais nereikalauja didesnių fizinių jėgų ir suteikia galimybę pasiekti tikslą neeikvojant energijos, kuri gali būti tokia reikalinga grįžtant po darbo.

Tradicinis pasivažinėjimas

Naudoji dviratį galima ir standartiniu būdu, valdiklyje atjungiant elektrinį variklį, o vos pajutus nuovargį, galima įjungti variklį ir mėgautis laisvu judėjimu.

Kaip tai veikia?

Kiekvienas elektrinis dviratis turi tris esminius elementus, kurie jį paspartina. Tai yra: akumuliatorius (baterija), elektrinis variklis ir elektroninis valdiklis, kontroliuojantis viso važiavimo darbą. Be paspartinimo mechanizmo elektrinis dviratis savo sąranga nesiskiria nuo tradicinių dviračių, žinomų mums daugybę metų.

Variklis
Bafang 250 vatų varikliai, išvystantys 120Nm sukimo momentą, todėl galite mėgautis laisvu ir kartais efektingu pagreičiu. 250W yra maksimali Europos Sąjungos leistina galia. Varikliai montuojami rate arba viduriniojoje ašyje. Bešepetis variklis visiškai nereikalauja aptarnavimo ir yra praktiškai neavaringas. Jo didelis privalumas yra veiksmingas energijos naudojimas, o tai leidžia ilgą laiką naudoti transporto priemonę. Pasitelkdamas variklį elektrinis dviratis gali pasiekti 25 km/val. greitį, taip pat reglamentuojamą Europos Sąjungos teisės aktais.

Valdiklis
Valdiklis yra atsakingas už variklio darbo kontrolę ir energijos persiuntimą tiesiogiai iš baterijos į variklį. Į valdiklį sutelkti visi elektros laidai. Valdiklis sąveikauja su judesio jutikliu, instaliuotu kaip palaikymas, kuriant intelektualiąją važiavimo paspartinimo sistemą. Skirtingi elektrinių dviračių modeliai turi jiems pritaikytus valdiklius, taip pat galima pasirinkti valdiklius, kuriuos galima sinchronizuoti su išmaniaisiais įrenginiais.

Komplektą sudaro:

variklis,

stabdžių rankenėlės,

greičio rankenėlė,

spidometro daviklis,

spalvuotas displėjus

t.y. į komplektą įeina viskas, ko reikia dviračiui elektrifikuoti išskyrus baterijas.

Skambinkite: +370 606 72 092
Rašykite: https://www.facebook.com/2pedali/
Mes džiaugiamės galėdami jums padėti septynias dienas per savaitę.

Kontaktai

Vardas
Demid Cerkov
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas