Duratia 90 - Maksimaliai ilgesnis sex !

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Duratia 90 - Maksimaliai ilgesnis sex !

Sutartinė
ID: 7907665
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 15

Skelbimo aprašas

Duratia 90 - preparatas, skirtas gydyti vyrų priešlaikinę ejakuliaciją, t.y. kai vyras išmeta sėklą po nedidelės seksualinės stimuliacijos ir anksčiau, nei vyras to nori. Tai gali sukelti problemų vyrui lytiniuose santykiuose. Duratia 90 yra stipriausia dapoksetino koncentracija vienoje tabletėje ir turi 90mg dapoksetino. Tokia dozė gali prailginti lytinį aktą iki penkių kartų!

Dapoksetinas - veiklioji medžiaga visame pasaulyje žinoma dėl savo savybės prailginti lytinį aktą. Dapoksetinas priklauso vaistų, vadinamų selektyviaisiais serotonino reabsorbcijos inhibitoriais (SSRI), grupei. Šis vaistasne tik prailgina laiką nuo sueities iki sėklos išmetimo bet ir pagerina ejakuliacijos kontroliavimą.
Dapoksetinas veikia apie 12 valandų, tačiau stipriausias jo efektas trunka pirmas tris valandas po suveikimo.
Šiuo metu Dapoksetinas yra vienintelis patvirtintas preparatas, gydantis ankstyvąją vyrų ejakuliaciją, o Duratia 90 savo sudėtyje turi stipriausią dapoksetino koncentraciją !

Naudojimas: Duratia 90 reikia išgerti 60-90 minučių prieš lytini aktą priklausomai nuo žmogaus organizmo, užgeriant stikline vandens. Maksimali paros dozė – viena tabletė.

Laikymas:
Preparatą laikyti reikia žemesnėje nei 25 laipsnių temperatūroje pagal C. Laikyti toliau nuo karščio, saulės spindulių. Nelaikyti ten kur drėgna pvz. vonioje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Pristatymas visoje Lietuvoje ir ne tik! Pristatymas neutralioje pakuotėje. Telefonas susisiekimui bei Viber ir Whatsapp +37063727394. El. paštas: sexpertas@yahoo.com

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai