Drevernos k., Kurėnų g. Plotas 9.0 a.

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Drevernos k., Kurėnų g. Plotas 9.0 a.

10 200 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6940279
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 3

Apie

Savivaldybė
Klaipėdos r. sav.
Gyvenvietė
Drevernos k.
Plotas (a.)
9.00

Skelbimo aprašas

Namų valdos sklypas tinkamas modernaus ir tradicinio namo statybai (parengtas detalus sklypo planas). Žmogui mėgstančiam gamtą, žvejybą, buriavimą... ar tiesiog pailsėti nuo miesto šurmulio.
Norintiems aktyvaus poilsio ar į pajūrį plukdo keltas Dreverna - Juodkrantė. Vandens pramogos! Tik už 2 km.Svencelės ekstremalaus sporto centras, kuriame vyksta vandenlenčių ir jėgos aitvarų mokymai ir varžybos, surenkančios daug šio sporto šakų sportininkų ir entuziastingų stebėtojų.

Dreverna – kaimas Klaipėdos rajono pietvakariuose, šalia Kuršių marių, prie Drevernos upės žiočių. Seniūnaitijos centras, kuriame yra 530 gyventojų. Yra Drevernos pagrindinė mokykla, biblioteka, darželis, paštas (LT-96017) , poilsio ir sporto klubas, mažų laivų prieplauka.
Netoliese, ant kranto, stovi apžvalgos bokštas. Nuo Drevernos bokšto, kuris yra 15 metrų aukščio, puikiai matosi visas uostas, marios ir Kuršių nerijos kopos. Baltosios kopos iš toli atrodo kaip kokie ledynai, vaizdai tikrai stebinantys!

Kol kas yra galimybė pirkti kelis gretimus sklypus (9,11, 13, 15, 17, 19, 21). Atstumas iki Eso skirstomojo tinklo 100 m., leistinoji naudoti galia 10 kw, atvado tipas trifazis. Užstatymo intensyvumas 80%, tankumas 30%, aukštis 10,5 metrai. Iki Klaipėdos 28 kilometrai.

Skambinkite, suteiksiu daugiau informacijos +370 640 17657
Rašykite: lina.baltreniene@remax.lt
Susitikime prie Kuršių Marių!

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.