Dovanos moterims - Victoria's secret dovanų rinkinukai

Dovanos moterims - Victoria's secret dovanų rinkinukai

36 €
ID: 5930631
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 70
Dovanos moterims - Victoria's secret dovanų rinkinukai
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Skelbimo aprašas

Kai artėja ypatingos dienos, kai norime džiuginti ir stebinti tuos, kurie mums svarbūs, įteikime savo dovanas iš visos širdies! Ir tai padaryti bus ypač lengva, jei pasirinksime dovanų rinkinukus – stilingus, kvepiančius, paslaptingus.

Tegu šią padovanotą paslaptį atskleidžia tik tie, kam paskyrėte ir dovanojote šį rinkinį. Kūnas atras ir supras, kas iš tiesų yra odos švelnumas ir glotnumas, akys pamatys, kiek daug spalvų yra ir kaip jos visos dera, uoslės pojūčius sustiprins malonūs, atpalaiduojantys, dar niekur nejausti kvapai. Įvairios kūno priežiūros priemonės – kūno losjonai, parfumuoti purškikliai, dušo želė – šie dovanų rinkiniai puiki dovana ne tik dėl savo paskirties - priemonės ne tik praktiškos, naudojamos kone kiekvieną dieną. Svarbu ir tai, jog jomis bus galima mėgautis ir lepinti savo kūną bei pojūčius ilgą laiką. Taigi, jei norite, kad Jus ir Jūsų dovaną atmintų ilgai, nesuklysite pasirinkę būtent šiuos dovanų rinkinius. Juose spalvų žaismė, kvapų pasauliai, švelnumo jūra – ir viskas jūsų kūnui. Šie dovanų rinkiniai įtiks ir patiems išrankiausiems. Viliojantys kvapai, patrauklus dizainas tikrai pradžiugins ir kvies išbandyti visas rinkinyje esančias kūno priežiūros priemones, pasirinkti savo mėgstamiausias.

Tokios dovanos tai puiki išeitis ir pačiam dovanojančiam – juk ne visada tie, kuriuos sveikinam, labai geri pažįstami ar patys artimiausi žmonės. Todėl, jei kyla abejonių, ar dovana patiks, ar bus tinkanti, šie dovanų rinkiniai nenuvils. Padovanokime pirmojo įspūdžio šventę ir tegu ji tęsiasi dar ilgai!
Daugiau prekių su kainomis šiuo adresu:
https://www.perkisau.lt/k/victorias-secret-kosmetika/dovanu-rinkinukai-moterims

Kontaktai

Vardas
www.PerkiSau.lt
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai