Dovanojami 2 mėn. trys nuostabūs kačiukai broliukai!

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Dovanojami 2 mėn. trys nuostabūs kačiukai broliukai!

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6147554

Skelbimo aprašas

Nors ši žavi brolių šeimynėlė gimė lauke ir atvykę į „Naminukų“ globą pirmosiomis dienomis grasino šnypštimu ir rodė nepasitikėjimą, netrukus jau elgėsi lyg „pamainyti“ ir murkė glostomi išriestas nugarytes!

Kačiukams maždaug 2 mėn., du kartus „nukirminuoti“, linksmučiai, demonstruoja visus įmanomus akrobatinius triukus ir juokingiausias pozas, tik gaila, kad ne šeimininkų akims, o prieglaudos sienoms. Savanorius pasitinka darniu choru, nes mūsų atėjimas jiems pats prasmingiausias laikas paroje. Žino, kad gaus savo mėgstamiausių konservų ir lašelį žmogiško dėmesio. Jie dar neįsivaizduoja, kad be gatvės ir prieglaudos narvo egzistuoja gyvenimas, kurio nusipelnė kiekvienas katinėlis. Nepaisant to, juos pamatęs, supranti jog to, kažko neįsivaizduojamo, jie kaskart nekantriai laukia, lyg žino esant paslaptį, kurios jiems niekas dar neatskleidė.

Mielieji, kiekvienas iš šių broliukų laukia Jūsų ir nori būt pastebėtas. Jei galite vienam iš jų padovanoti namus, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!

p.s. jei negalime atsiliepti, parašykite žinutę, kad perskambintume.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Susiję raktažodžiai