Dovanojame katiną Meiną

Dovanojame katiną Meiną

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6123360
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 88
Dovanojame katiną Meiną
Daugiau
Daugiau nuotraukų (8)

Skelbimo aprašas

2016-04-05 ankstų rytą rastas laiptinėj įsispraudęs tarp durų. Iš baimės sustingęs, paimamas nesipriešino. Naujoje aplinkoje jaučiasi pakankamai gerai. Visi požymiai rodo, kad keturkojis naminis. Meinas kastruotas, nečipuotas patinas, apie 4 metų amžiaus.
Niekas nesikreipė dėl jo atsiėmimo. O per tą laiką kilo daug įtarimų dėl jo sveikatos. Įtarimai pasitvirtino. Meinui diabetas. Ar tai išmetimo priežastis ar pasekmė? Neaišku, tačiau dabar svarbu jam suteikti pagalbą. Pūkis turi gauti insuliną du kartus per dieną, svarbu stebėti gliukozės kiekį kraujyje ir maitinti griežtai diabetiniu maistu.
Atradus šią problemą akivaizdu, kad namus jam surasti šansų sumažėjo kokiu 90%. Bet mes visgi bandysim, sudėliojus viską į vietas, nustačius tikslią insulino dozę, išsiskaičiavus maisto dozes ir visą kitą, tikėsimės žmonių, kuriems nebus sunku pasirūpinti katinu kiek atidžiau nei įprasta.
Juolab, kad Meinas toks nuostabus ir neeilinis mišrūnas. Jis labai primena Meino meškėną, didelis (7kg) ir stambių bruožų :) Ramus, meilus, nori būti šalia. Nesipriešina procedūroms - išgirdęs žadintuvą užšoka ant spintelės, palaukia kol bus suleistas insulinas, kol gaus maisto. Neturi bėdų keliaujant, trys valandos mašinoje tik geras popiečio miegas :) Pakantus kitoms katėms, nesipyksta su šunimis :) Prieš dovanojimą pasirašoma dvišalė sutartis, kuri suteiks dideles nuolaidas tolimesniems katino skiepams. Su galimybe atvežti į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Tauragę, susitarus ir kitus miestus.

Kontaktai

Vardas
Indrė
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas