DOVANOJAMAS išpirkimo 2 kambariu buto sutarti su remontų.

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

DOVANOJAMAS išpirkimo 2 kambariu buto sutarti su remontų.

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5941698

Apie

Savivaldybė
Akmenės r. sav.
Gyvenvietė
Naujosios Akmenės m.
Statybos metai
1961
Plotas (kv.m.)
47
Kambarių skaičius
2
Statybos tipas
Mūrinis
Šildymas
Kitoks
Įrengimas
Dalinė apdaila

Ypatybės

Balkonas
Vieta automobiliui
Su sandėliuku

Skelbimo aprašas

Sveiki, nuspręsta PADOVANOTI išpirkimo 2 kambariu buto sutarti su remontų, butas yra Naujosios Akmenės m., bute padarytas pirmas etapas remonto tai pat pradėtas antras etapas remonto, tūrių išvažiuoti su žmona į užsieni gavome darbo, atsisakyti darbo nenorimi ir butas tapo nebereikalingas, todėl nemokamai padovanoju sutarti galėsite toliau tik išpirkti butą pagal mūsų grafiką, yra sumokėtos sumos 8100Lt, dabar kai yra Euras gaunasi 2325 euro, yra + jums. Tai yra apmokėta už 15 mėn, 155x15, tai yra per mėn mokėjome 540 Lt arba 155 euro + visos komunalines. Mums su žmona svarbu kad išpirkimo sutartis galiotų iki išpirkimo dienos, nes musų šeimai numatytos baudos jei neišpirksim. Liko mokėti tik 31 mėnesiai pagal mokėjimo grafiką. Tai pat Bute tiesiamas remontas pagal sutarta planą, už remontą nėra mokama - nes yra išskaičiuota į pardavimo buto sutarti. Sutartis buvo sudarytas sumai 7130 Euro arba 24600Lt su remontų, ir pagal mūsų norus sutartis dėl remonto koreguota-galite remonto koregoti tesiogiai.

Kam realiai domina - dovanojame šį išpirkimo sutarti, butas su remontų bus gruodžio mėn. Remontas sparčiai eina link pabaigos, tai iki gruodžio mėn bus buto pridavimas po remonto. Jums Tik reikės užsakyti baldus.

Skambučiai ne domina, daug nesamonių žmonės kalba, kam realiai reike 2k buto yra el paštas ir skaipas bendravimui. Laukiu tik rimtus laiškus.
erik2015erik2015@mail.ru

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.