Dovanojama ypatinga 2 mėn. katytė Java!

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Dovanojama ypatinga 2 mėn. katytė Java!

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6756473
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 14

Skelbimo aprašas

Susipažinkite su mažyte, bet greita ir linksma katyte Java. Žiūrėdami į ją, turbūt sunkiai patikėsite, kad vos prieš kelias dienas jai teko patirti filmų verto siužeto sukrėtimą, ir tik per plauką ji liko gyva.

Mažylė Java kartu su broliuku buvo išmesta judrioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Nors brolis patyrė sunkias traumas, panašu, kad Java gimė „su marškinėliais“ ir per stebuklą liko sveikut sveikutėlė. Tiesa, nors pirmosiomis dienomis Java nuo patirto šoko buvo tarsi ne sava ir mušė net savo šešėlį, šiandien matome, kad vaikiškas smalsumas ir pasiutimas ima viršų! Java tokia linksma ir nuotaikinga, jog atrodo kaip prisuktas žaisliukas, kurį vos spėja gaudyti akys.

Kadangi Javos broliukui prireiks nemažai laiko, kad atsigautų po operacijos ir traumų, Javai nieko nelaukdami ieškome namų. Šiuo metu jų bendravimas tampa komplikuotas, nes Java, žinoma, nesupranta situacijos rimtumo ir bando eiti grumtynių su gulinčiu broliu, todėl turime juos atskirti.

Javutei maždaug 1,5-2 mėn., jau nuparazitinta, tvarkingai naudojasi dėžute ir trypdama pasiutpolkę laukia šeimininkų! Jei tik galite padovanoti Javai namus, skambinkite „Naminukams“ 8 624 98548, 8648 30077 (Vilnius)!

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.