Dovanojama gera, sterilizuota, rami katytė Karina

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Dovanojama gera, sterilizuota, rami katytė Karina

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5959478

Skelbimo aprašas

Karina yra viena iš tų katyčių, kurią galima pavadinti neatsakingų šeimininkų auka. Kurį laiką ji buvo matoma jaukiai žiūrinti pro savo namų langą, o paskui rasta įkurdinta po balkonu medinėje „bananų dėžėje“ kartu su savo naujagimiais mažyliais...

Pas šeimininkus ji bebegrįžo, o kartu su visa šeimynėle atkeliavo į „Naminukų“ globą. Vaikus išaugino, į namus išlydėjo, sterilizavom ir patyliukais laukiam, kada ir Karina gaus šansą pradėti savo gyvenimą iš naujo. Ji- tyli, rami, maždaug 3-4 m., gera, tvarkinga katytė, kurią būtų sunku įsivaizduoti karstantis užuolaidom ar krečiant šeimininkams pokštus. Karina labai savarankiška, paskutiniu metu tapo šiek tiek baikštoka ir „užsidariusi“ savyje, galbūt todėl, kad jaučiasi tik „viena iš daugelio“ ir prarado viltį kažką pakerėti ar sužavėti taip, kad žmogus ją pamiltų iš pirmo žvilgsnio ir nebenorėtų išeiti be jos.
Todėl nekursime pasakų apie jos išskirtinumą ir unikalumą, nes tai katytė, kuri išskirtine gali tapti tik tam, kas leis sau ją tiesiog pamilti už tuos paprastus dalykus, ir aurą, kurią atneša į namus protinga katė. Nes galbūt unikalumą sukuria ne ūsai, ne kailio spalva, ne skirtingos akys, o atsiradęs santykis ir tylus vienas kito supratimas tarp katės ir šeimininko. Esame tikri, kad Karina būtų laimingiausia katė jei būtent toks žmogus pasitaikytų ir jos kelyje, nes iki šiol jai teko patirti tik negailestingą išdavystę.

Jeigu galite padovanoti Karinai namus, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.