Dovanojama 6-7 mėn. sterilizuota katytė Marta!

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Dovanojama 6-7 mėn. sterilizuota katytė Marta!

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5958645

Skelbimo aprašas

Marta kartu su dar trim kačiukais gimė viename iš Jeruzalės mikrorajone esančio daugiabučio rūsyje. Į „Naminukų“ globą mažyliai pateko pačiu „piko“ metu, kai visi skelbimų puslapiai tiesiog mirgėjo nuo dovanojamų mažų kačiukų skelbimų. Trims mažyliams pavyko rasti namus pačiame gražiausiame jų gyvenimo laikotarpyje, o Marta liko nepastebėta...

Nežinom, kas tada jai pakišo koją kristi kažkam į širdį: gal todėl, kad nemokėjo taip gražiai pozuoti ir maivytis kaip jos broliukai, o gal neįpatinga „dėmėtos karvutės“ spava, gal todėl, kad kaskart pamačius fotoaparato objektyvą susigūždavo lyg skriaudžiama ir vėl nieko nepavykdavo. Ir vėl niekas neįvykdavo... Ir taip jau beveik pusmetį Marta kaip kokią naštą nešiojasi nepastebimos ir „paprastos“ katytės etiketę. Matyt, kelią į sėkmę (tiksliau- į namus) apsunkina ir Martos baikštokas charakteris: tik atvykus svečiams, tik šmurkšt į kokią būdelę ir stebi atvykelius iš padilbų, kurie ateina ir išeina, taip net nesužinoję, kad šiame kambarėlyje kažkur tyliai plaka ir Martos širdutė laukianti namų. Laukianti, o kartu ir bijanti, nes per šitiek laiko žmonių dorai pažinti ir nepavyko. Kokia ji puiki galima pastebėti tik tada kai vaidini, jog nežiūri: tada ji laksto pakelta uodegėle, žaidžia ir būna žavi kaip niekada. Taip ir įprato gyventi nematomą gyvenimą, o kai žvilgsniai susitinka, Marta tarytum sustingsta ir žiūri tiesiai į akis: ilgai, įtariai ir įdėmiai tarsi bandydama perskaityti žmogų ir nuspėti, ar jis kada nors galės būti jai draugas.

Martai maždaug 6-7 mėn., ji paskiepyta, sterilizuota, tvarkinga, ir jei tik kas ją pamiltų, pasiruošusi keliauti kartu. Labiausiai širdį skauda dėl katinėlių, kurie nei laukinukai, nei naminukai, o tiesiog prieglaudinukai užstrigę stotelėje, kuri turėjo būti laikina.

O gal įvyks stebuklas ir gal dabar yra kaip tik tas laikas, kai kažkas pažvelgęs į ją, supras, kad gali namus padovanoti būtent tokiai katytei? Ta, kuri ilgai laukė, kad sulauktų būtent to žmogaus.
Jei galite padovanoti Martai namus, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.