Didelis vibro kėdučių ir supuoklių nuomai pasirinkimas AKCIJA 2už1 kainą!

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Didelis vibro kėdučių ir supuoklių nuomai pasirinkimas AKCIJA 2už1 kainą!

7 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6015040

Skelbimo aprašas

Vibro kėdutės, Gultukai, Muzikinės kūdikio supynės Fisher Price. Nuoma Vilniuje ir Kaune.

Didelis muzikinių sūpuoklių, vibro kėdučių, vaikštynių, veiklos centrų vaikams pasirinkimas www.zaislunuoma.eu.
Išbandykite kas labiausiai tinka Jūsų vaikučiui ir tik tada pirkite.
Taikomos nuolaidos nuomojant ilgesniam laikui, nemokamas pristatymas arba atsiėmimas Vilniuje ir Kaune.

1. Vibro kėdutė Fisher Price PINK.
Ši vibro kėdutė puikiai užims, nuramins vaikutį. Lavina mažylių sensoriką, vaizduotė ir klausa.
2. Vibro kėdutė Fisher Price Atogrąžų miškas.
Muzikinis žaislų centras atogrąžų klimate turi permatomą su švieselėmis vandens krioklį ir 3 spalvotus gyvūnėlius, skatinančius vaikišką vaizduotę. Žaislų lanką galima nuimti, turi 14 skirtingų dainelių ir atogrąžų gyvūnėlių garsų.
3. Vibro kėdutė Fisher Price Avytė.
Tai patogi ir minkšta vibro kėdutė Jūsų mažyliui, suprojektuota taip, kad joje jis jaustųsi saugus. Švelni vibracija nuramins vaikutį, 3 padėčių saugos diržas užtikrins vaikučio saugumą, 10 melodijų, nusiimantį karuselė.
4. Vibro kėdutė Fisher Price Panda.
Gultukas pagamintas iš minkštos, aukštos kokybės medžiagos, pralaidžios orui, idealiai tinka naujagimiams. Karuselė su veidrodėliu labai patogioje vietoje, saugos diržai. Gamtos garsai ir melodijos bei švelni vibracija padės greičiau užmigti Jūsų vaikučiui.
5. Vibro kėdutė Fisher Price Meškutis.
Gultukas turi unikalią funkciją - raminantį pulsavimą ir mamos širdies plakimo ritmą. 8 skirtingos melodijos, nuimamas žaislų lankas, du pakabinami žaisliukai – meškiukas su veidrodiniu pilvuku ir barškutis. Kėdutė iš prabangios medžiagos, turi labai minkštą pagalvėlę, 3 taškų saugos diržai.
6. Muzikinės Fisher Price kūdikio sūpuoklės
8 supimo greičiai, šviesa blykčioja penkių linksmų dainelių ritmu, yra garso stiprinimo kontrolė.. Žaisliukai stimuliuoja kūdikio regos, klausos ir lytėjimo pojūčius.
7. Fisher Price kūdikio sūpuoklės mažos "Džiunglės"
Džiunglių garsai ir spalvoti pliušiniai žaisliukai-gyvūnėliai Jūsų vaiką nuramins ar pralinksmins. Puošnus ir minkštas įdėklas su atrama kūdikio galvytei, patogu vaikutį pasodinti ir iškelti. 5 greičio režimai, 7 ramios „džiunglių" melodijos, reguliuojamas garsas, 3 lygių užsegimas. Sūpuoklės su rankenomis, labai kompaktiška.
8. Fisher Price sūpuoklės didelės "Atogrąžų giria"
Sūpynės juda dviem kryptimis: pirmyn - atgal arba į šonus, turi 6 greičio režimus. Gali skambėti 2 stilių muzika - raminanti arba linksminanti su 12 skirtingų melodijų: klasikinės, tropikų miško ir lopšinės. Sūpynės turi karuselę su džiunglių gyvūnais ir lengvai (vienu judesiu) išskleidžiamą stalelį, atsilenkia dviem padėtimis kėdutę. Yra 3 taškų saugos diržai.
9. Fisher Price sūpuoklės "Mažoji avytė"
Šios sūpuoklės bus nepaprastas pagalbininkams tėveliams. Sūpynės turi 6 supimo greičius, 16 melodijų, patogią 2 padėčių atlošiamą kėdutę, veidrodėlį, kad vaikas galėtų susipažinti su savo atvaizdu, plačią ir labai minkštą pagalvėlę, kuri prilaiko kūdikio galvytę, karuselę su žaisliukais, 3 lygių užsegimą, plačią sėdimą dalį, kuri imituoja motinos rankas. Yra galimybė reguliuoti garsą.
10. Sūpuoklės "Žvaigždėtas dangus"
Šios sūpuoklės turi 6 supimo greičius, 16 melodijų: 8 linksmos muzikėlės ir 8 raminančios melodijos. Yra patogi 2 padėčių atlošiama kėdutė-karuselė su švieselėmis (labai gražiai šviečia ant užuolaidėlių) ir žaisliukais, plati ir labai minkšta pagalvėlė, kuri prilaiko kūdikio galvytę, karuselė su žaisliukais. 3 lygių užsegimas, plati sėdima dalis, kuri imituoja motinos rankas.
11. FP Nešiojamos sūpuoklės krėslas
Gultas- sūpuoklė gali būti naudojama kaip kėdutė arba kaip sūpynės. Įjungta vibracija ramina kūdikį, padeda jam užmigti, imituojant važiavimą automobilyje. Kėdutė turi 2 padėtis - gulimą ir pusiau gulimą, taip pat reguliuojamas kėdutės aukštis, pakeliamas stogelis, 3 taškų saugos diržai. Tinka ir didesniems vaikams, vaikui paaugus, kėdutė tarnaus kaip patogus fotelis, kuriame mažylis puikiai jausis ir žais.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.