Detoksikacinio aparato komplektas

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Detoksikacinio aparato komplektas

373,03 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5002085

Skelbimo aprašas

www.medisa.lt
Įrenginiui suteikiama 12 mėn. garantija.

Kaip veikia?
Visų pirma, mes turėtume žinoti, kad mūsų kūnas yra elektrostatiškai laidus organizmas. Turėdami tai omenyje, Japonų mokslininkai sukūrė inovatyvią organizmo valymo terapiją, kuri padeda saugiai ir efektyviai išspręsti daugelį mūsų sveikatos problemų.

IONIC CLEANSE prietaisas sudaro elektros energijos grandinę, kuri atsargiai aktyvuoja mūsų ląsteles ir priverčia jas pašalinti toksinus, kurie yra susikaupę mūsų kūne. Šio prietaiso pagalba toksinai pašalinami ne tik iš vieno ar kito organo, bet iš kiekvienos mūsų kūno ląstelės, ko pasekoje jaučiamas greitas būklės pagerėjimo efektas.

IONIC CLEANSE prietaisas taip pat atstato šarmų-rūgščių pusiausvyrą, kuri iš esmės reguliuoja mūsų "kūno rezervus". Taigi nuolatinė ir tolygi tėkmė negatyvių jonų mūsų organizmui efektyviai neutralizuoja ir pašalina priešingai įelektrintus kūnus - šiuo atveju toksinius. Detoksikacijos procedūros metu maksimaliai atstatomi žmogaus sveikatos rezervai.Ph balansas palaiko mūsų imuninę sistemą ir viso organizmo aktyvumą

Reikėtų paminėti, kad žmogaus organizmas turi autoimuninę įgimtą toksinų pašalinimo iš organizmo savybę. Tačiau, kai organizmo būklė yra nepakankamai gera, mūsų ląstelės yra įtakojamos neigiamų faktorių, kas pažeidžia toksinų kontrolės mechanizmą. Tuomet IONIC CLEANSE maksimaliai atstato organizmo savybę reguliuoti toksinų pašalinimą.

Vandens gydomosios savybės

Žinome, kad vanduo mūsų organizme yra itin svarbus elementas. Apie 70% mūsų organizme yra vandens. IONIC CLEANSE vandenį naudoja efektyviam organizmo toksinų pašalinimui per kojų pėdų poras.

Turint omenyje, kad daugėlis toksinų mūsų organizme yra pakrauti teigiamai, tai tekėdama neigiamų jonų srovė pašalina iš mūsų organizmo toksinus prijungiant teigiamus jonus prie neigiamų. Taigi po biocheminių reakcijų, veikiant teigiamiems ir neigiamiems jonams, mūsų organizme išlaisvinama užblokuota energija, padidėja ląstelių aktyvumas, suaktyvinami fermentai, padidėja deguonies kraujyje ir mes jaučiamės darbingesni, žvalesni, geros nuotaikos.

Ši aktyvi jonų terapija pagerina kiekvieno mūsų organo funkciją. Taigi susidėvėjusios ląstelės, sunkieji metalai, riebalai, dervos, oksidai, nešvarumai, kurie buvo susikaupę mūsų organizme per daugelį metų, yra saugiai šalinami iš organizmo per 30 minučių . Toksinai pasišalina iš organizmo į vonelę skirtingų spalvų pavidalu, pagal ką galime spręsti kurios sistemos ar organai juos pašalina. Pavyzdžiui, esant oranžinei spalvai, mes stebime sąnarių valymąsi.

Žema srovė pradeda tekėti nuo pėdų ir tolygiai plinta per visą kūną, sukurdama uždarą tėkmės ratą. Šiame pastoviame jonų tėkmės rate, sukuriamos sąlygos toksinams pasišalinti per pėdų poras į vandenį. Kiekvienoje pėdoje yra apie 2000 porų.

Taip pat IONIC CLEANSE -atstato Ph balansą ( rūgščių-šarmų pusiausvyrą).

Daugėlis žmonių, kurie kenčia nuo ph nesuderinamumo, paprastai turi perdidelį rųgščių kiekį . Šį šarmų - rūgščių balansą galime labai paprastai nustatyti panaudodami tam specialią spalvas keičiančią juostelę. Ją galite įsigyti mūsų klube. Tam, kad organizmas šlaikytų šarmų-rūgščių pusiausvyrą, privalo pasisavinti įvairius mineralus (kalcį, natrį, kalį). Jeigu ph susiausvyra yra neteisinga, tai organizmas būtinus mineralus ir medžiagas pasisavina iš mūsų kitų vidaus organų ar kaulų, kad galėtų tokiu būdu išlaikyti būtiną balansą. Jeigu ši organizmo būklė išsilaiko ilgiau, tuomet gali sutrikti vidaus organų veikla.

Visas aprašymas parduotuvėje - www.medisa.lt

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.