Dengiame stogus, siltiname fasadus, statome renovojame, atliekame apdaila

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Dengiame stogus, siltiname fasadus, statome renovojame, atliekame apdaila

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5289153

Apie

Savivaldybė
Vilniaus m. sav.
Gyvenvietė
Vilniaus m.
Mikrorajonas
Viršuliškės

Skelbimo aprašas

Dengiame naujus stogus, keičiame senus, renovuojame namus, šiltiname fasadus. Remontuojame apleistus butus, įrengiame ofisus, palėpes, prekybines bei sandėliavimo patalpas. Sodo namus rekonstruojame į gyvenamuosius namus, atliekame vidaus ir lauko apdailą. Statome pavėsines. Pjaustome ornamentus, darome pakalimą, kabiname latakus. Superkame ir pristatome medžiagas. Išvežame šiukšles.


MB „Namas prie namo“ - tai šiuolaikiška ir patikima įmonė atliekanti plataus profilio statybos ir remonto darbus. Konsultuojame dėl planuojamų rekonstrukcijos, statybos bei statinių priežiūros darbų. Sudarome preliminarias statybinių darbų samatas. Darbus atliekame kokybiškai ir organizuotai. Įmonė teikia aukščiausios kokybės paslaugas už optimalią kainą.
Įmonės siūlomos paslaugos:
Naujų pastatų statyba – pamatų liejimas, sienų mūrijimas, stogų dengimas, fasadų šiltinimas, vidaus apdailos darbai.
Esamų pastatų renovacija – defektų šalinimas ir taisymas, pamatų sustiprinimas, fasadų šiltinimas, seno stogo pakeitimas nauju.
Pastatų rekonstrukcija - priestatų ir pagalbinių pastatų statymas, palėpių įrengimas, langų, durų bei vartų nišų pjovimas.
Statinių priežiūra – smulkių defektų šalinimas, laiptinių dažymas, grafiti uždažymas, stogo pralaidumo hermetizavimas ir kiti darbai.
Įmonė pasirūpina statybinėmis medžiagomis, keltuvais, pastoliais ir kitais įrenginiais, atliekant statybinius darbus. Specialistų paslaugos yra teikiamos laiku su kokybiškais ir profesionaliais įrankiais bei pasirinktomis medžiagomis. Remdamiesi savo patirtimi šioje srityje, suteikiame garantiją atliktiems darbams. Bendradarbiaudami su statybinių medžiagų pardavėjais ir vykdant užsakymus galime pasiūlyti pačias geriausias ir išbandytas statybines medžiagas Jums tinkamiausiomis kainomis.
Įmonė padės Jums įgyvendinti idėjas, kuriant naujus ar modernizuojant senus pastatus. Nuolat tobulėjantys vadovai lankosi seminaruose bei įvairiuose kursuose ir parodose, kad atliekami darbai atitiktų aukščiausius statybų standartus. Savo ilgamete darbo patirtimi statybos srityje geba organizuoti ir valdyti pagrindinius statinių statybos procesus ir spręsti statybų technologijų problemas, todėl galite būti tikri, jog įmonės paslaugos atitiks Jūsų augančius poreikius.

Kontaktiniai telefonai:
Deividas 860914779
Rolandas 864677233

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.