DELAWAR Deimantiniai Diskai

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

DELAWAR Deimantiniai Diskai

Sutartinė
ID: 6910639
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 5

Skelbimo aprašas

Universalūs deimantiniai betono pjovimo diskai pagaminti iš aukštos kokybės PREMIUM segmento, kuris pjovimui suteikia efektyvumo ir lengvumo. Tinka pjauti sausu ir šlapiu būdu betoną, plytas, trinkeles, gelžbetonį, kietą betoną, marmurą, akmens masę.
Deimantinės betono šlifavimo lėkštės tinka universaliam naudojimui – įvairių betoninių ir akmeninių paviršių šlifavimui: betoną, plytas, granitą, marmurą.
Deimantiniai x-turbo diskai yra tik 1,2mm storio, kas suteikia pjovimui didelį greitį. Diskas pjauna lengvai ir beveik neskaldo pjaunamos medžiagos – todėl yra pamėgtas profesionalų. Puikiai pjauna plyteles, taip pat tinka sausu ir šlapiu būdu pjauti marmurą ir granitą.
Deimantiniai turbo M14 diskai yra su M14 sriegiu, todėl ant kampinio šlifuoklio užsukamas nenaudojant papildomos priveržimo veržlės. Jis leidžia pjauti prie susikertančių paviršių, pvz.: prie sienos. Tinka pjauti šlapiu ir sausu būdu kietas medžiagas – granitą, marmurą.
Deimantinės gręžimo karūnos naudojamos gręžti elektros ar kitos instaliacijos skylėms betoninėse ar statybinių blokelių sienose.

Galima didmeninė prekyba
Platesnė informacija tel. +37060405105,
el.p. zita@variokalvis.lt
internetu: http://www.variokalvis.lt/

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.