DD GSM telefonspynės kompl. su įrengimu ir 5m aptarnavimu

DD GSM telefonspynės kompl. su įrengimu ir 5m aptarnavimu

2 €
ID: 7651499
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 15
DD GSM telefonspynės kompl. su įrengimu ir 5m aptarnavimu
Daugiau nuotraukų (4)

Skelbimo aprašas

DD GSM telefonspynė – aukštos atsparumo klasės telefonspynė pritaikytą daugiabučių namų laiptinėms, turinti iki 2 programuojamų mobiliojo ryšio telefonų numerių kiekvienam butui, kurių pagalba vyksta pasikalbėjimas ir telefonspynės spynos valdymas.

Kaina nurodyta 1 butui per mėn. Į kainą įskaičiuota įranga, montavimas ir 5 metų aptarnavimas. Dėl telefonspynės įrengimo Jūsų laiptinėje kreipkitės į namą administruojančią bendrovę (administratorių ar namo bendrijos pirmininką) bei nurodykite pasirinktą modelį.

Šiuo metu, kai aplinka reikalauja saugumo ir patikimumo, o kiekvienas žmogus siekia mobilumo, ne visuomet yra patogu naudotis stacionariu telefonspynės rageliu namuose. Namai užpildyti įvairiais elektronikos ir valdymo prietaisais. Tuo pačiu mobilaus ryšio telefonas yra visuomet šalia šiuolaikinio žmogaus. Įrengus laiptinėje DD GSM telefonspynę, Jūs jausitės saugiai savo namuose, o kai svečias surinks Jūsų buto numerį telefonspynės klaviatūroje, Jūs galite atsiliepti naudojant savo mobilųjį arba paprastą telefoną bei galėsite atrakinti laiptinės duris savo telefono pagalba iš bet kurios pasaulio vietos.

Pasirinkus DD GSM telefonspynę, Jūs įgyjate:

Šiuolaikiško dizaino nerūdijančio plieno antivandalinę skaitmeninę GSM telefonspynę su integruotais moduliais, pritaikytą Lietuvos klimato ir eksploatacinėms sąlygoms.
Lietuvišką, CE sertifikuotą, patikimą ir funkcionalų produktą, neužimantį vietos namuose ir valdomą Jūsų turimo mobiliojo telefono pagalba.
Nemokamą įrangą bei telefonspynės montavimą.
5 metų įrangos ir aptarnavimo garantija su išplėstinės garantijos galimybe.
Jokių pradinių įnašų ir aiškus fiksuotas paslaugos mokestis kiekvienam butui.
Jokių telefono ragelių, laidų ir montavimų Jūsų bute.
2 mobiliųjų telefono numerių nemokamą priskyrimą kiekvienam butui montavimo metu.
Nereikia kviesti meistro – telefonspynės programavimas (vartotojo telefono numerio keitimas) atliekamas nuotoliniu būdu.
Sistemoje integruotą nuotolinių kortelių ir elektroninių raktų skaitytuvą, PIN prieigą, dideliame displėjuje bet kokiu paros metu ryškiai matomą renkamą numerį, o, esant poreikiui telefonspynės bloke saugiai įmontuojamą vaizdo kamera suteikiančią galimybę gyventojams visiškai kontroliuoti savo laiptinės įeigą* (reikalinga papildoma įranga).

Paslaugos mokestis: 2 Eur per mėn. kiekvienam butui.
Minimalus laiptinės butų kiekis: 10 butų.
Minimalus sutarties terminas: 5 metai.

Komplektą sudaro:
Nemokamas įrengimas
2 mobiliųjų telefono numerių nemokamas priskyrimą kiekvienam butui montavimo metu (esant poreikiui pakeisti numerį, keitimas atliekamas nuotoliniu būdu, 2 Eur už naujo numerio įtraukimą)
Telefonspynė DD GSM (domofonas) su klaviatūros pašvietimu
YM-280W elektromagnetinė spyna
DE-10 išėjimo mygtukas matinis su LED pašvietimu
Impulsinis maitinimo šaltinis DC 12V 2A DI-200B

UAB DIGITALas – vienintelis telefonspynių gamintojas Lietuvoje. Dirbame jau 20 metų šioje srityje ir, atsižvelgdami į daugybės klientų poreikius, pristatome išskirtinę naujovę daugiabučių namų gyventojams – nuotoliniu būdu valdomą telefonspynę DD GSM.

Kontaktai

Vardas
Digitalas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai