Darbas Olandijoje rudenį

Darbas Olandijoje rudenį

1 800 €
ID: 7540914
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 248
Darbas Olandijoje rudenį

Skelbimo aprašas

Siūlomi sezoniniai (rudens sezonui) darbai Olandijoje. Darbai yra trumpalaikiai ir ilgalaikiai, tinkami dirbti vyrams ir moterims.

Siūlomi darbai Olandijoje:
* Darbas Olandijoje žemės ūkyje - sezoninis darbas laukuose užsienyje - įvairaus derliaus nurinkimas, skynimas, rovimas. Baigiami vasaros sezono darbai ir prasideda rudens darbai Olandijoje žemės ūkyje - nuimami porai, svogūnai, bulvės, morkos, kopūstai, obuoliai.

* Darbas Olandijoje fabrikuose - darbai užsienyje fabrikuose prie linijos yra stovimi, dažniausios pozicijos yra pakavimas, rūšiavimas, svėrimas, broko tikrinimas, etikečių, lipdukų klijavimas. Darbas Olandijoje vaisių fabrikuose, daržovių fabrikuose ir gėlių fabrikuose.

* Darbas Olandijoje sandėliuose - darbai užsienyje order picker pozicijoje, prekių surinkimas, atrinkimas, rūšiavimas, dėliojimas sandėlyje, skanavimas bei kiti sandėlio darbai. Darbai Olandijoje yra elektronikos sandėliuose, maisto perkių sandėliuose, rūbų sandėliuose, žaislų sandėliuose ir baldų sandėliuose.

ATLYGINIMAS
Atlyginimas Olandijoje yra mokamas pagal metus:
21 metų ir vyresniems – 13,27€/val.;
18 - 20 metų – 10,62 - 13,27 €/val.

DARBO VALANDOS
Dirbama 40 valandų darbo savaitė. Darbdavys suteikia galimybę dirbti viršvalandžius, o dirbant Olandijoje fabrikuose ir sandėliuose yra galimybė dirbti naktines pamainas.

REIKALAVIMAI
* Anglų kalbos žinios A2-B1 lygiu;
* Turėti lietuvišką arba olandišką banko sąskaitą;
* Vairuotojo pažymėjimas - privalumas.

APGYVENDINIMAS
Darbai Olandijoje suteikiami kartu su apgyvendinimu - dviviečiai, triviečiai kambariai, su visa buitine technika, internetu. Darbdavys pasirūpina transportu.

Kontaktai

Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai