Darbas merginoms savo namuose

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Darbas merginoms savo namuose

1 500 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5989374

Skelbimo aprašas

WEB MODELIAI DAŽNIAUSIAI UŽDIRBA 1000 – 2000 eurų/mėn!
Siūlomas web modelio darbas savo namuose simpatiškoms 18-30m. merginoms (iš visos Lietuvos), užsienio įmonei priklausančiame tinklapyje. Darbo esmė – virtualus flirtavimas su pašnekovais web kameros pagalba, kurie už tai moka pinigus. Kuo daugiau virtualių gerbėjų – tuo daugiau pinigų! Šiame darbe mergina turi būti 18+ metų (kadangi tai erotinio pobūdžio darbas) bei mokėti bent vidutiniškai anglų kalbą (nes bendravimas vyksta tik su užsiniečiais).
Šiam darbui reikia turėti namuose kompiuterį, internetą ir web kamerą.

Šio darbo privalumai:
* Dirbanti web modeliu savo namuose mergina gali pati nuspręsti: po kiek valandų dirbti, kuriuo paros metu ir t.t. Šį darbą lengvai galima suderinti su mokslais ar kita veikla. Uždarbis išmokamas kas 2 savaites.
* Tai 100% anonimiškas ir saugus darbas! Prisijungimai iš Lietuvos į tinklapį blokuojami, o asmeniniai duomenys (nei tikras vardas, nei iš kurios esi šalies) pašnekovams niekur nebūna rodomi.

Jei sudomino galimybė dirbti web modeliu savo namuose ir norėtum gauti daugiau informacijos – tada parašyk, prašau, man į email: DarbasTauNamie@gmail.com

KONFIDENCIALUMĄ GARANTUOJU!

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.