Darbas geriausiuose Europos klubuose.

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Darbas geriausiuose Europos klubuose.

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5732690

Skelbimo aprašas

"Diamond Dolls agentūra pripažinta kaip "Stipriausia Lietuvoje" 2012 ir 2014 metais, bendradarbiaudama su geriausiais užsienio klubais parengė merginoms išskirtinius darbo pasiūlymus. Merginoms, suinteresuotoms išbandyti save striptizo ar topless šokėjos srityje, mes siūlome darbą Norvegijos, Italijos, Prancūzijos, Portugalijos, Belgijos, Danijos, Austrijos, Suomijos, Anglijos, Vokietijos, Graikijos, Liuksemburgo naktiniuose klubuose. Taip pat siūlome merginoms išbandyti turistų lankomą Maltos salą.
Nemėgstančioms šokti, tačiau gebančioms laisvai bendrauti siūlome įvaizdžio merginos darbą Italijos is Islandijos naktiniuose klubuose. Italijoje dirbančioms merginoms, mes suteikiame galimybę vienos kelionės metu išbandyti net keletą klubų.
Agentūra "Diamond Dolls suinteresuota rasti optimaliausią variantą kiekvienai merginai, netaikydama jokio agentūros mokesčio, esant poreikiui apmokame kelionės išlaidas, bei pasirašomas dvišalis kontraktas, kuris yra tvirtinamas notarų kad Jūsų darbas būtų visiškai legalus. Merginas, neturinčias patirties, apmokome pas geriausius Lietuvos choreografus (Klaipėda, Kaunas, Vilnius).
Bendradarbiaujant su mūsų agentūra Jums bus užtikrintas ne tik saugus ir legalus darbas, bet ir klubuose Jums bus taikomos stabilios darbo sąlygos bei garantuotas laiku mokamas atlyginimas.
Susisiekite su mumis ir įsiliekite į triukšmingą naktinių klubų gyvenimą.
Kiekvieną savaitgalį lankomės Kaune bei Vilniuje todėl galimi planuoti susitikimai.
Detalesnė informacija: www.diamonddolls-agency.com
Arba elektroniniu paštu: info@diamonddolls-agency.com

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.