Dalykinės išvaizdos vadovas

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Dalykinės išvaizdos vadovas

15 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6170071

Skelbimo aprašas

Parduodu verslo įvaizdžio konsultantės Alvydos Jasilionytės knygą "Dalykinės išvaizdos vadovas", minkštais viršeliais, 402 psl. Labai geros kokybės knyga.
„Dalykinės išvaizdos vadovas“ skiriamas lyderiams, vadovams, įvairių sričių administracijos darbuotojams. Knygoje aptariami vyrų ir moterų dalykinės išvaizdos aspektai: pirmas įspūdis, laikysena, mimika, savigarba, spalvos ir formos, drabužių siluetai, aprangos kodai ir tai, kaip pasirinkti aksesuarus ir pasirengti dalykinėms kelionėms. Knygoje rasite atsakymus į klausimus, kaip atrodyti profesionaliai ir jaustis patogiai. Kasdiene dalykine apranga ir profesionalia išvaizda galėsite sukurti tokį įvaizdį, kuris jus geriausiai pristatys, o visiems kitiems paliks puikų įspūdį. Darbuotojų išorė turi didelę įtaką bendram įvaizdžiui – pagal jų elgesį ir manieras vertinama jūsų įmonė.
Kasdienė apranga darbe turi atitikti jūsų organizacijos siekius, tikslus ir verslo šaką, vadovavimo lygį, statusą ir geografinį regioną. Bendraujate net tada, kai nepasakote nė žodžio. Jūsų apranga – tai informacija apie jus.
Mes linkę manyti, kad žmonės į mus kreipiasi dėl mūsų profesinės kompetencijos, tačiau rinkos tyrimai nustatė labai svarbų faktą: ar sieti savo ateitį su mumis, žmonės dažniausiai nusprendžia remdamiesi pirmu įspūdžiu. Tel. 861612280.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Susiję raktažodžiai