Dailės pamokėlės 3-4-6 m. vaikams Jeruzalėje Vilniuje „SPALVIUKŲ DAILĖS STUDIJA“

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Dailės pamokėlės 3-4-6 m. vaikams Jeruzalėje Vilniuje „SPALVIUKŲ DAILĖS STUDIJA“

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6151332

Skelbimo aprašas

„SPALVIUKŲ DAILĖS STUDIJA“ kviečia į pamokėles:
Pas mus veikia dailės studija ikimokyklinio amžiaus vaikams: dailės pamokos 3,4,5,6 metų vaikams. Dailės pamokos Jeruzalės, Baltupių , Fabioniškių, Bajorų, Verkių, riešės ir kitų aplinkinių Vilniaus irVilniaus rajono vaikams.

Studija veikia adresu: Ateities g.10 A-03, (Jeruzalėje/ Baltupiuose), Vilnius. Patogus privažiavimas. Mūsų studija yra Ateities ir Baltupio gatvės sankryžoje, Vilniuje.

Užsiėmimai vyksta darbo dienomis vakarais nuo 18.15, ir nuo 19.05. Dar užsiėmimai vyksta ir šeštadieniais, ir sekmadieniais (sekmadieninė mokyklėlė)
Dailės studijoje dailininkai vaikučius moko piešti, įvairių dailės technikų. Su vaikais dirba profesionalios dailininkės, turinčios patirties dirbant su vaikais. Dailininkės yra įgijusios pedagoginę kvalifikaciją, joms patinka dirbti su vaikais, yra pelniusios nemažai apdovanojimų už pedagoginę veiklą. Dailės užsiėmimuose vaikai piešia, tapo, lipdo, dekoruoja, lieja akvarelę, mokosi piešti plunksnele.
Pamokėlių metu svarbu, kad vaiką suptų draugiška aplinka, jis pasitikėtų savimi, jaustųsi saugiai ir turėtų galimybę pajusti tikrą kūrybos džiaugsmą. To ir siekiame mūsų užsiėmimuose.
Pamokėlių trukmė 30- 45 min (pagal amžių). Darbui suteikiamos visos reikalingos medžiagos.
Kaina mėnesiui -24 eur. (mūsų mėnuo keturios savaitės nuo atvykimo pradžios, išminusuojame, jei vaikas serga ir pateisina gydytojo pažyma), jei pasirenkama lankyti du kartus į savaitę abiems užsiėmimų programoms taikoma 20 proc nuolaida, jei du vaikai iš šeimos lanko mūsų menų studiją „Linksmos spalvos“ irgi taikoma 20 procentų.
Registracija ir informacija linksmosspalvos@gmail.com, arba tel.: 861452659, 868784853.
Plačiau mūsų puslapyje www.linksmosspalvos.lt

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Susiję raktažodžiai