Daiktai – rekvizitai fokusams rodyti nuo 3,99 €!

Daiktai – rekvizitai fokusams rodyti nuo 3,99 €!

3,99 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6844204
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 6
 Daiktai – rekvizitai fokusams rodyti nuo 3,99 €!
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Skelbimo aprašas

Triukų atributiką galite įsigyti: https://www.mandarinai.lt/index.php?route=product/search&filter_name=fokus

1. Pasirinkimas - Magiška virvė.
Visiškai įprasta virvė niekuo neišsiskirianti iš kitų už kelių sekundžių gali tapti tiesi it styga ir pati kaboti ore. Magijai amžius nesvarbus, tad ši virvė puikiai tiks tiek suaugusiems, tiek vaikams.
Virvės ilgis ~ 93 cm.
Spalva: raudona.

2. Pasirinkimas - Stebuklinga savaime atsisukanti veržlė.
Paprastai ir be didelių pastangų nustebinkite draugus savaime atsisukančia veržle. Veržlė įprasto dydžio, tad lengvai ir netrukdomai galėsite nešiotis visur su savimi. Smagus triukas atliekamas vos per kelias akimirkas nustebins aplinkinius ir sukels jiems daug klausimų.
Veržlės ilgis - 5 cm.

3. Pasirinkimas - Viskas ko reikia atlikti „Raktas butelyje“ fokusą.
Itin gerai žinomas fokusas raktas butelyje gali būti atliekamas jau dabar Jūsų pačių! Magas per kelias sekundes padaro tai, kas atrodo neįmanoma! Raktas visiškai sveikas atsiduria nesugadintame butelyje.
Siekiant dar labiau nustebinti aplinkinius raktą „atsitiktinai“ išsirinkite iš raktų nešulio. Šiuo ypatingu raktu gali būti atliekami triukai su buteliu ar žiedu.
Magiško rakto dydis: 7,7 x 3 cm.

4. Pasirinkimas - Magiškas skraidantis UFO žaislas.
Stebuklingas skraidantis UFO žaislas nepaliks abejingų! Vienas perkamiausių ir trokštamų vaikų žaislų, kurie skirti magiškiems triukams atlikti. Tai magiška lėkštė, kuri pakils, tik Jūsų magiškų sugebėjimų dėka. Išmokti valdyti UFO yra itin paprasta, o šiek tiek treniruojantis galima atlikti neįtikėtinus triukus.

5. Pasirinkimas - Įdėklas fokusui su kortomis.
Kortų triukai vieni įdomiausių ir labiausiai dėmesį kaustančių. Siūlome įsigyti įdėklą su kuriuo nustebinsite, net ir visko mačiusius aplinkinius!
Įdėkle visų akyse viena korta virsta žiūrovo pasirašyta ir išsirinkta korta. Ar gi tai neįtikėtina? Triukas itin lengvas ir paprastas, kai žinai kelias stebuklingas paslaptis!


6. Pasirinkimas - 3 Kortos magiškam triukui atlikti.
Turbūt ne vienas vaikystėje stebėdavo įvairius triukus su kortomis, kurie keldavo didžiulę nuostabą ir smalsumą. Magiškus triukus, kuriuos ankščiau stebėdavote, tik per televizijos ekraną ar internetinėje erdvėje, galite atlikti patys. Stebinkite aplinkinius su trijų kortų fokusais.

7. Pasirinkimas. Magiškai atsirandanti lazdelė.
Profesionali savaime atsirandanti lazdelė puikiai tiks mažiesiems burtininkams, kurie domisi magiškų triukų atlikimu. Lazdelę galima paslėpti rankose jog žiūrintiems atrodo, kad burtininko rankos tuščios, bet vos po kelių akimirkų atsiranda 72cm. ilgio lazdelė. Šis triukas itin paprastas, todėl tiks net ir mažiesiems burtininkams. Triuką galima atlikti ir su lengvute skarele, kuri vos per kelias sekundes pavirsta lazdele.
Suskleistos lazdelės ilgis - 5,8cm.
Išskleistos lazdelės ilgis - 72cm.

Pamatykite triukus gyvai: http://ow.ly/kxZx30gIkf8

Kontaktai

Vardas
Mandarinai
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas