CoQ10 - stiprus antioksidantas !

CoQ10 - stiprus antioksidantas !

26 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 2008822
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 196
CoQ10 - stiprus antioksidantas !

Skelbimo aprašas

● širdies raumens „energizatorius“;
● padidina organizmo imuninę apsaugą;
● sustiprina ląstelės membranas;
● sustiprina dantenas;
● stiprus antioksidantas.
Koenzimas Q10 (CoQ10) - natūralus antioksidantas, esantis kiekvienos organizmo ląstelės sudėtyje, atliekantis pagrindinį vaidmenį ląstelių energijos gamyboje ir reguliavime bei apsaugoje nuo laisvųjų radikalų pakenkimų.
Tyrimai parodė, kad papildomas CoQ10 naudojimas pagerina širdies – kraujagyslių sistemos būklę, sumažina arterinį kraujospūdį, apsaugo nuo trombų susidarymo, stabilizuoja širdies ritmą, kai jis nereguliarus, normalizuoja mikrocirkuliaciją visuose audiniuose ir organuose, pagerina būklę, esant alergijoms, palankiai veikia dantenų būklę, padidina organizmo ištvermę.
CoQ10 yra riebalų deginimo katalizatorius, padeda palaikyti normalų svorį.
CoQ10 padeda išvengti priešlaikinio senėjimo, veikia kaip natūralus antioksidantas ir apsaugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų pakenkimų, kas teigiamai veikia organizmo vidinę būklę bei išvaizdą.
Mūsų organizmas gali pagaminti šią medžiagą, bet problema yra ta, kad su amžiumi koenzimo Q10 turinys organizmo ląstelėse sumažėja, todėl reikalingas jo papildomas vartojimas.
Naujas kompanijos Santegra ® produktas – sau lygių neturinti CoQ10 formulė, sukurta pažangiausių mokslinių tyrimų pagrindu. Produkto gamyboje naudojami keletas unikalių metodų, kurie pagerina CoQ10 tirpumą ir įsisavinimą.
Mokslininkams pavyko pasiekti pačio geriausio CoQ10 tirpumo ir daug kartų padidinti jo biologinį įsisavinimą. Apie naujo produkto kokybę galima spręsti pagal jo išorę - skirtingai nei visos kitos rinkoje aptinkamos CoQ10 formulės , kurių sudėtyje yra kristalų ir dėl to pateikiamos nepermatomoje formoje, kompanijos Santegra ® produktas CoQ10 išleidžiamas permatomose kapsulėse. Mums nėra ką slėpti!
Dvigubas aklasis randomiziruotas klinikinis tyrimas parodė, kad naujos CoQ10 formulės maksimali absorbcija 808 % didesnė, o santykinis biologinis įsisavinimas 441% didesnis palyginus su standartiniais sausais CoQ10 milteliais!

www.sveikatashop.lt

skype:allaart.lt

Kontaktai

Vardas
Alla
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Klaipėda
El. paštas