colway maisto papildai su natūraliu kolagenu 120 kapsulių

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

colway maisto papildai su natūraliu kolagenu 120 kapsulių

92,68 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5561640

Skelbimo aprašas

COLVITA tai visiškai naujas požiūris į rūpinimąsi iš kolageno sudarytais audiniais. Vartotojai galės "savo kailiu" išbandyti, ką gali nuveikti odos papildymas „iš vidaus”. COLVITA yra biotechnologinių darbų su produktų, gaunamų iš žuvų kolageno (stabdančio mūsų laiką) grupe, vainikavimas. Pakanka vartoti 2 kapsules per dieną ir oda taps lygesnė ir minkštesnė, švelnesnė, ji švytės, bus puikiai sudrėkinta, o puoselėjama kolageno gelio iš vidaus taps žymiai jaunesnė.
Sudėtis:
Kolagenas- svarbiausias baltymas žmogaus organizme ir svarbiausia jungiamojo audinio sudedamoji dalis. Tiesiogiai atsako už odos, akies obuolio, kaulinės matricos, plaukų ir nagų būklę.
Dumblių ekstraktas- Japonijoje vadinamas „jūros duona” daugelio 2006 – 2007 m. atliktų klinikinių tyrimų buvo pripažintas veiksmingiausiu augaliniu ekstraktu odos kosmetologijoje. Be to dumbliuose yra polisacharidų, gerinančių kraujo apytaką.
Vitaminas E – yra daugelyje maisto papildų, tačiau dažnai jis yra naudojamas sintetinės prigimties. Šiame Colvita maisto papilde jis išgaunamas iš maisto produktų, taigi yra 100% natūralus. Vitaminas E saugo organizmą nuo laisvųjų radikalų žalingo poveikio, slopina daugelio kenksmingų medžiagų, sukeliančių riziką susirgti vėžiu, poveikį. Taip pat reikalingas ląstelių membranų stabilumui palaikyti, saugo arterijų vidinę sienelę nuo kalkėjimo, aterosklerozės, skatina gyti žaizdas, stiprina organizmo imunitetą, gali apsaugoti nuo kenksmingo ultravioletinių spindulių poveikio.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.