ČIUŽINYS su vidine pompa INTEX

ČIUŽINYS su vidine pompa INTEX

14,48 €
ID: 4838396
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 1394
 ČIUŽINYS su vidine pompa INTEX
Daugiau nuotraukų (5)

Skelbimo aprašas

NAUJAS PRIPUČIAMASIS ČIUŽINYS „JR. TWIN“ (66950)
* Su pompa :Taip
* Spalva :Žalia
* Gamintojas :„Intex Trading Ltd.“JAV
* Papildoma informacija :
Pripučiamas apytiksliai per 2 min., viršutinis sluoksnis - aksominis. Patogu naudoti svečiams, iškylauti ir nakvoti. Patogu laikyti. Greitas oro išleidimas. Saugoti nuo ugnies. Vengti sąlyčio su aštriais daiktais. Oro čiužiniai daugeliui žmonių šiandien - tai visada prisiminimai iš vaikystės ir vasaros paplūdimio Carefree dienų ir maudytis upėje ar jūroje. Linksmų dienos, tiesa? Taigi, iš tikrųjų tai yra galima kartoti! Ką tu sakai, metai yra ne tas pats? Taigi po to, kai viskas vis dar ten, paplūdimiai yra gražus visi vienodi, ir važinėti bangas - vis dar įdomus ir juokingas.
Jūs būsite maloniai nustebinti, kai sužino, kad pripučiamų čiužinių naudojimas yra ne tik pramoginių vaikščiojimo ant kranto. Daugybė teigiamų savybių, būdingų tokio tipo čiužinių, kad jie yra patrauklūs naudoti namuose, taip pat! Pavyzdžiui, Intex pripučiami čiužiniai yra plačiai naudojamas namuose paprastų žmonių. Tai viskas apie jų neįtikėtinas lengvumo, minkštumo ir yra aukščiausias komforto lygis, kad jie teikia miega arba tiesiog ilsisi ant savo asmens. Plius, buitiniai oro čiužiniai - ne tik pripūstos gumos gaminių, pavyzdžiui, tuos, kurie naudojami plaukimo. Viduje jie turi sudėtingą struktūrą, ir išorėje, iškloti minkštu pulke, kuris suteikia malonų lytėjimo jaučia ir gerai prigludę prie čiužinio patalynės. Neįtikėtinai minkšti ir suteikia komforto čiužiniai duos jums saldžių svajonių ir šiek tiek atgimimas. Su jais jūs vėl manau, kad iš tiesų reiškia frazė "Nemiega kaip kūdikis."
Be jau išreiškė teigiamas savybes, pripučiami čiužiniai ir dar pora neginčijamų privalumų. Tai lengva įdiegti, lengva ir kompaktiška į nepripūstų būseną. Tai yra, pripučiamas čiužinys su savimi bet kur, ir toje vietoje, atvykus jums tiesiog paliko jį išpūsti ir sėdėti patogiai. Tai ypač aktualu tiems, kurie ilgainiui priprasti pačioje lovoje ir nenoriu užmigti bet kurią kitą. Su Intex pripučiamas čiužinys lovoje visada bus brangūs Jums! Galėsite čiužinys iškylą toli į šalį, pas jį į kelionę, ir bet kurioje vietoje. Ji neatsižvelgia į daug vietos ir tokiu būdu visada gali būti pripūstos iki normalios būklės.
Intex airbeds bendrovės rasite didžiulį asortimentą mūsų svetainėje. Vienviečiai, dviviečiai, su įvairiais parametrus, charakteristikas, ir net taikymo būdus. Ypač atkreiptinas dėmesys į mūsų kainas. Žr už save ir pamatyti, jie neima. Be to, mes siūlome reguliariai nuolaidos daugumai prekių ir veikia, nes tai dažnai galima pirkti čiužinys tikrai sandorio kainos.
Taikyti pripučiamas čiužinys galite gyvenimo išnuomotame bute. Esant tokioms aplinkybėms, nuomininkai linkę kentėti nuo pastebimai trūksta erdvės. Šiuo atveju, pripučiamas čiužinys budetdlya Jums geriausias būdas beveik panacėja! Paprasčiausiai, vakare pūtė - galite miegoti ryte ore yra traukiamas - čiužinys gali būti sulankstyti ir vieta namuose žymiai padidėjo. Neplaukioti.
Matmenys: 191x76x22cm Šalis Gamintojas: Intex (JAV)
Siunčiam po visa Lietuva registruotu paštu. www.junika.lt

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai