Čittapad, DVASINIS VAIKŲ AUKLĖJIMAS

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Čittapad, DVASINIS VAIKŲ AUKLĖJIMAS

4,99 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5891564

Skelbimo aprašas

DVASINIS VAIKŲ AUKLĖJIMAS. Čittapad
Mijalba, 2005
Aprašymas
-Autoriai, Čittapad, Išparduotos knygos.Puslapių skaičius-Knygoje Dvasinis vaikų auklėjimas autorius įveda mus į skaidrios, perregimos it stiklas mentalinės energijos srautą, siekdamas kuo objektyviausiai, teisingai nušviesti mūsų gyvenimo įvykius, kad pamatytume, kokie jie yra iš tikrųjų, kokios jų priežastys ir pasekmės.

Dvasinis vaikų auklėjimas tai praktinis vadovas, nurodantis, kaip realiai išugdyti ir išsergėti vaikų sielose teisingumo ir meilės jausmus, prakilnių idealų siekimą, drąsą, džiaugsmo ir laimės pojūčius, kūrybiškumą.

Paprasta, suprantama kalba čia aprašomi energetiniai ir psichologiniai vaikų auklėjimo aspektai, ryšiai tarp vaikų ir auklėtojo.

Dvasinis vaikų auklėjimas knyga, skirta itin plačiam skaitytojų ratui. Tiek pedagogai, tiek psichologai, tiek tėvai, – visi, kam rūpi vaikų dvasingumas, čia apie vaikų auklėjimą ras naujos, neįprastos informacijos.

Šios knygos autorius gimė Maskvoje, architektų šeimoje. Anksti susidomėjęs joga, jos reikšme dvasiniam tobulėjimui, jis paskyrė tam tikslui visą savo gyvenimą.

Tapęs jogos instruktoriumi, pradėjo rašyti straipsnius, paskui knygas ir pagal jogos mokyklos tradicijas pakeitė savo vardą į Čittapad (sanskritiškai tai reiškia – suvokimo kelias

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.