Cirkuliacinis, Fizioterapinis Prietaisas

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Cirkuliacinis, Fizioterapinis Prietaisas

386,06 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5407257

Skelbimo aprašas

www.medisa.lt

VISAS PREKĖS APRAŠYMAS INTERNETINĖJE PARDUOTUVĖJE PRIE PREKĖS.
Gaminio informacija:

Cirkuliacinis Maxx Ultra gali padidinti kraujo tekėjimą po ilgų sėdėjimų ir sumažina patinimus, pagerina apatinių galūnių diskomfortą. Gali sumažinti kulkšnių patinimus ir pagerina kojų kraujotaką, kurie ilgą laiką sėdi.
Cirkuliacinis Maxx Ultra švelniai masažuoja jūsų kojos, siekiant padėti atgaivinti, atnaujinti ir atjauninti jūsų kojas ir pėdas.
Su papildoma TENS technologija taip pat galite sumažinti nedidelį skausmą ir skausmingas vietas naudoti gelio pagalvėlės, kurios yra lengvai pritaikomas kojoms, klubams, nugarai ar rankoms.
Jūs įrenginį galite nustatyti mechaniniu būdu ir valdyti su nuotolinio valdymo pulteliu.

Kaip tai veikia:
Elektroninė nervų stimuliacija yra neinvazinė, saugi išorinė nervų stimuliacija, siekianti sumažinti skausmą. Cirkuliacinis Maxx Ultra naudoja įrodyta nervų ir raumenų elektros stimuliacijos terapiją su mikro srovės impulsais per jūsų kojų padus.
Šis elektros stimuliacija tipas yra kliniškai įrodytas, kad yra saugus ir veiksmingas, ir gali būti komfortiškai atliekamas namuose.
Cirkuliacinis Maxx Ultra gali pagerinti raumenų funkciją, stimuliuoja nervus, didina kraujotaką, padeda sumažinti skausmą, patinimą, nuovargį ir atpalaiduoja kojų įtampą.

Garantija 12 mėn.
Instrukcija LT kalba.
Pristatymas apie 12 dienų.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.