Čerpės nuo 4,90 EUR/m2

Čerpės nuo 4,90 EUR/m2

4,9 €
ID: 6173389
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 64
Čerpės nuo 4,90 EUR/m2

Skelbimo aprašas

Siūlome puikios kokybės čerpes BENDERS. Akcija čerpėi Palema 4,90 EUR/m2

Benders Palema čerpė yra dvibangė klasikinės išvaizdos stogo čerpė tinkanti visiems stogų tipams. Tai geriausiai Švedijoje parduodama betoninė čerpė nuo 1960 metų. Benders Palema tai lengviausiai dengiama stogo čerpė.
Benders tradicinės dažytos stogo čerpės yra spalvotos visoje jos masėje. Spalvos pigmentas yra dedamas pirmame gamybos etape. Kad labiau paryškinti čerpės paviršiaus ir stogo spalvą, vėlesniame gamybos etape čerpės dar papildomai du kartus dažomos Benderit dažais

BENDERS (Švedija) – puikiai Lietuvoje atpažįstamas gamintojas, gaminantis aukštos kokybės betoninės čerpės. Tai ekologiškas gaminys, kadangi viskas gaminama iš natūralių medžiagų. Čerpės atitinka ISO 14001 standartus, tai lemia, jog klientai gali būti ramūs dėl produktų kokybės ir ekologiškumo. Benders čerpės yra ne tik kelis kartus dažytos (priklausomai nuo padengimo), tačiau ir pigmentuotos analogiška spalva. T. y. gamybos procese į mišinį įmaišoma atitinkamos spalvos dažų, todėl ta pati spalva matoma ir perpjovus čerpę.

Benders betoninių čerpių asortimentas siūlo iki 40 spalvų ir padengimų čerpių, kurios Jums tarnaus 50 – 100 metų. Čerpės atsparios išorės poveikiui: temperatūros pokyčiams, drėgmei, šalčiui, sniegui ir kitiems veiksniams. Gamintojas suteikia 30 metų garantiją.

www.stogocerpes.lt
Telefonas: 8 620 17031 Rimvydas
Darbo laikas 9 – 18val., I – V
info@stogocerpes.lt

Kontaktai

Vardas
Rimvydas
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai