Celiulito gydymo aparatas Silk'n Silhouette

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Celiulito gydymo aparatas Silk'n Silhouette

249 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5870355
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 21

Skelbimo aprašas

Celiulito gydymo aparatas Silk'n Silhouette

Celiulito gydymo aparatas Silk'n Silhouette padės veiksmingai pašalinti celiulitą namų salygomis, išvengiant chirurginės intervencijos. Naudojantis Silk'n Silhouette pagerės Jūsų odos išvaizda - oda įgaus jaunatvišką išvaizdą, taps labiau elastinga.
Celiulito gydymo aparato Silk'n Silhouette veikimas paremtas revoliucine HT™ (Home Tightening) technologija, kuri apjungia net tris skirtingus energijos šaltinius: Bi-Polar RF energiją, LED šviesos energiją ir IR šilumos energiją.

Bi-Polar RF energija: stangrina giluminius odos sluoksnius ir naikina celiulito požymius
LED šviesos energija: atjaunina odą ir atstato jos natūralią pusiausvyrą
IR šilumos energija: pagerina odos išvaizdą ir atkuria elastingumą

Silk'n Silhouette turi unikalų saugos mechanizmą, kuris saugo Jūsų odą. Jame yra įmontuotas terminis jutiklis - integruotas šilumos stabilizatorius, matuojantis odos temperatūrą procedūros su Silk'n Silhouette metu. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai naudoti prietaisą apie 15 minučių, jaučiant kaip jūsų oda vis šiltėja. Jeigu viršysite rekomenduojamą terminą arba terminis jutiklis nustatys, kad odos paviršiaus temperatūra pasiekė 41° C, prietaisas nustos spinduliuoti šilumą automatiškai. Kai oda atvės pakankamai, gydymas vėl bus tęsiamas. Ši saugumo technologija tausoja Jūsų odą ir užtikrina, kad oda niekada nebūtų perkaitinta.

Silk'n Silhouette revoliucinė HT™ technologija tinka naudoti ant visų kūno dalių, pvz. sėdmenų, žastų, klubų, vidinės ir išorinės šlaunų dalies:
Stangrina odą
Mažina celiulito požymius
Sumažina kūno perimetrą
Pagerina odos tekstūrą ir elastingumą
Atstato odos pusiausvyrą ir skatina atsinaujinimą

Celiulito gydymo aparatas Silk'n Silhouette yra rekomenduojamas gydytojų-dermatologų ir yra patvirtintas medicinos reguliavimo institucijų. Kaip ir visi kiti Silk'n produktai, su Silk'n Silhouette buvo atlikami klinikiniai tyrimai įvairiose kūno vietose ir buvo nustatyta, kad celiulito gydymas yra saugus ir leidžia pasiekti rezultatą per trumpą laiką.

Kartu su Silk'n Siluetu bus pridėtas specialus Slider gelio buteliukas. Labai svarbu, kad jūs užteptumėte šio gelio ant odos plonu sluoksniu, prieš pradedant gydymą. Gelis užtikrina, kad aparatas lengvai slystų per odą ir apsaugotų ją nuo paraudimų.
Komplektacija:
1. Celiulito gydymo aparatas Silk'n Silhouette – 1 vnt.
2. Paruošiamasis Slider gelis - 1 vnt.
3. Maitinimo adapteris – 1 vnt.
4. Naudojimo instrukcija - 1 vnt.

CE sertifikuotas gaminys.
Garantija: 2 metai.

www.grazuole.eu - fotoepiliatoriai, grožio aparatai, masažuokliai, liekninanti apranga

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.