Brentex Trailer Bren 2715 PRO

Brentex Trailer Bren 2715 PRO

1 710 €
ID: 7492003
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 160
Brentex Trailer Bren 2715 PRO
Daugiau nuotraukų (6)

Skelbimo aprašas

Lengvosios priekabos BREN-2715N karštai cinkuotas suvirintas rėmas yra pagamintas iš tvirto S355 plieno. Viršutinis šoninių bortų kraštas yra sutvirtintas 25 mm keturkampiais vamzdžiais, kurie kartu su suvirintu rėmu sukuria apkrovai ir lenkimui atsparią tinklinę konstrukciją. Priekabos rėme ir kėbule yra iš anksto išgręžtos skylės papildomiems įrenginiams montuoti. Vėliau priekabos naudotojas galės lengvai ir be rūpesčių montuoti papildomus reikmenis.

Puikią keliamąją galią ir patogumą važiuoti užtikrina 4 lakštų spyruoklinis tiltas su alyvos amortizatoriais. Karštuoju būdu cinkuoto tilto sijos techninė laikomoji galia yra 1 350 kg. Tilto konstrukcijoje naudojamų Vokietijos gamintojo KNOTT stebulių keliamoji galia yra 2 x 675 kg. Priekaboje yra sumontuotos M+S padangos. Lengvosios priekabos BREN-2715N 800 kg sveriančią vilkimo grąžulą galima nustatyti keturiose skirtingose padėtyse, atsižvelgiant į vilkiko velkamojo kablio aukštį.

Lengvojoje priekaboje BREN-2715N yra įrengta Austrijos gamintojo „Aspöck“ elektros sistema ir žibintai. Priekiniai LED žibintai yra įrengti aukščiau, kad sumažėtų dužimo rizika. Priekaba komplektuojama su 13 – 7 kontaktų šviesos lizdo adapteriu. Rutulinės jungties tvirtinimo gembėje yra 13 ir 7 kontaktų lizdai.

Priekabos krovinių dėžę galima palenkti, o jos galinis bortas yra sutvirtintas fanera. Galinį bortą galima atlenkti ir naudoti kaip taką, pavyzdžiui, vejos traktoriukui arba keturračiui ant platformos užvažiuoti – jo keliamoji galia yra 300 kg. Galinis bortas atsidaro tame pačiame lygyje kaip krovinių dėžė, todėl dėžės pagrindą galima pailginti iš viso 80 cm (būtina naudoti papildomą įrangą – skląsčių fiksatorius). Galinis bortas rakinamas lengvai ištraukiamu kaiščiu. Komplekte yra 150 kg apkrovos pajėgumo atraminis ratas su lietiniu fiksatoriumi – jį galima montuoti bet kurioje priekabos pusėje ir prie priekabos grąžulo.

Krovinių dėžės dugnas yra išklotas 12 mm storio laminuota, vandeniui atsparia ir neslidžia fanera. Priekabos dėžėje yra 8 prie rėmo pritvirtinti krovinio tvirtinimo įrenginiai, todėl dėžės dugnas yra lygus ir juo galima patogiai gabenti, pavyzdžiui, statybines plokštes. Be to, dėžės išorėje yra 4 krovinio tvirtinimo kilpos. 4 patogūs laiptai, esantys šalia purvasaugių, daro priekabą dar praktiškesne.Estų gamybos. Yra ir kitų dydžių. Aukščiausia kokybė !
Pastarosios vidaus matmenys 2700mm x 1500mm x 400mm.
Pristatymas visoje Lietuvoje !
Akcija Lizingui !
Nuoma.
Atsarginės dalys.
www.europriekabos.lt

Kontaktai

Vardas
europriekabos
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai