Biožidinių Įdėklai - Sukurkite Išskirtinį Dizainą

Biožidinių Įdėklai - Sukurkite Išskirtinį Dizainą

Sutartinė
ID: 6001725
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 24
Biožidinių Įdėklai - Sukurkite Išskirtinį Dizainą
Daugiau nuotraukų (4)

Skelbimo aprašas

Biožidinių įdėklus be apdailos ( gamintojas RubyFires, Olandija ) galima montuoti į baldus (žemas spinteles, stalelius), taip pat į pertvaras ar nišas sienose. Tik būtina pasirūpinti, kad visos sienelės, esančios aplink tokio tipo įdėklus, būtų iš ugniai atsparių medžiagų.
RubyFires įdėklai turi įmontuotą keraminę plytelę, kuri sugeria biokurą ( bioetanolį ) ir neleidžia jam išsilieti, įdėklą sujudinus ar apvertus.

Biožidinių įdėklai su metaline kasete ( gamintojas RubyFires, Olandija ) gali būti montuojami į kolonas arba nišas sienose. Tai puikus sprendimas norintiems įsirengti biožidinį, tačiau neturintiems pakankamai erdvės pastatyti patalpoje klasikinį modelį su apdaila.
Metalinėse kasetėse yra įmontuota šilumos izoliacija, tačiau patartina pasirūpinti, kad su metalu besiliečiančios nišos sienelės būtų iš nedegių medžiagų, pavyzdžiui, ugniai atsparaus gipso kartono, Cetris plokštės, stiklo, klinkerio plytelių, akmens ir pan.

Pusiau automatiniai ir automatiniai biožidinių įdėklai ( gamintojas Planika, Lenkija ) yra itin modernūs, inovatyvūs ir ypač saugūs. Tokio tipo įdėklai turi įmontuotas apsaugas nuo talpos perpildymo kuru, nuo gaisro pavojaus sujudinus, apsaugą nuo perkaitimo ir apsaugą nuo vaikų. Planika įdėkluose galima reguliuoti liepsnos aukštį ( 2 arba 6 reguliavimo lygiai ).
Pusiau automatiniai Planika biožidiniai uždegami vienu mygtuko paspaudimu, o kai automatinių biožidinių FLA3 valdymą galima prijungti ir prie Smart Home sistemos, taip pat valdyti per nuotolį Wi-Fi pagalba.
Planika automatinių biožidinių talpos yra didesnės nei įprasta – tai 4-5 litrai, su papildomais bakais - ir dar daugiau. Tai leidžia liepsnai degti labai ilgai, net iki 10 val., o su papildomais bakais - netgi iki 33 val.

Mus ir mūsų ekspoziciją rasite:
UAB DASFA ir Ko,
Kareivių g. 19-118, Vilnius, LT-09133
Tel.: 8 5 2031515
Mob.: +370 686 01411
El. paštas: office@dasfa.lt
Internetinis adresas: www.dasfa.lt

Kontaktai

Vardas
UAB DASFA ir Ko
Telefonas
Miestas
Visa Lietuva
El. paštas

Susiję raktažodžiai