Natūralios amerikietiškos biologinės trąšos Microbe-lift „Quantum VSC“ (3,8 L)

Natūralios amerikietiškos biologinės trąšos Microbe-lift „Quantum VSC“ (3,8 L)

49 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6081100
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 17
Natūralios amerikietiškos biologinės trąšos Microbe-lift „Quantum VSC“ (3,8 L)

Skelbimo aprašas

Šiuo metu taikome realią akciją – perkate 2 butelius, o trečią gaunate nemokamai! Garantuota geriausia kaina Lietuvoje! Perkate tiesiai iš importuotojo.

Ar žinojote, kad sertifikuoti ekologiniai ūkiai pagal Lietuvoje galiojančius įstatymus net neturi teisės naudoti mikrobiologinių trąšų, nes šioms neišduodami sertifikatai?! Tokiu būdu lietuviški ekologiniai ūkiai priversti naudoti chemiją, ir jie tai daro. Bet tuomet ar tikrai tokiame ūkyje išaugintą produkciją galime vadinti ekologiška?.

Jei pirmiausia galvojate apie savo ir artimųjų sveikatą, jūs galite rinktis – tereikia chemines trąšas pakeisti mikrobiologiniu preparatu MICROBE-LIFT Quantum.

Ekologiškus biopreparatus galite įsigyti internetinėje parduotuvėje www.erumagro.eu arba atvykę į mūsų parduotuvę Klaipėdoje adresu Mainų g. 6, Klaipėda.

MICROBE-LIFT Quantum – neįtikėtinai efektyvūs 100% natūralūs mikrobiologiniai preparatai geresniam daržo, sodo, šiltnamio derliui – SVEIKAS, ekologiškas pakaitalas cheminėms trąšoms. Šie Jungtinėse Amerikos valstijose mokslinėje laboratorijoje gaminami biopreparatai yra tikrai geras pasirinkimas, jei ieškote garantuotai veikiančių trąšų be chemijos. Tai geriausios biologinės trąšos braškėms, pomidorams, kitoms daržovėms, vaisiams ir uogoms, javams ir pašariniams augalams.

Quantum yra specifinių mikroorganizmų pagrindu paruošta biologinė dirvožemio ir augalų gerinimo priemonė, kurios sudėtyje yra milijonai augalams naudingų ir būtinų mikroorganizmų bei fotosintetinančių bakterijų. Sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) ir tradicinių cheminių trąšų (NPK).

Quantum biopreparatai yra 100% natūralūs, biologiškai skaidūs ir netoksiški aplinkai, jų neįmanoma perdozuoti. Mikroorganizmai natūraliai veikia dirvožemio biologiją ir atitinka augalo gyvybines funkcijas.

Quantum nauda ir privalumai:
- Atkuria dirvožemio gyvybingumą ir biologiją
- Pagausina žydėjimą ir derlingumą
- Skatina šaknų, ūglių ir lapijos vystymąsi
- Sustiprina augalų imunitetą ir atsparumą ligoms
- Atstato humuso irimo ir sintezės pusiausvyrą (tinka sparčiam ražienų ir organikos skaidymui)
- Pagerina sėklų daigumą ir atsparumą sausrai
- Atstato ir pagerina anglies ir azoto ciklą bei sustiprina fotosintezės procesą
- Kontroliuoja trąšų išplovimą
- Skatina naudingųjų medžiagų išsaugojimą
- Sumažėja cheminių NPK trąšų naudojimo poreikis.

Užsiimame didmenine ir mažmenine prekyba, išrašome PVM sąskaitas-faktūras, pristatome visoje Lietuvoje, atsiskaitymas grynais pinigais arba bankiniu pavedimu.

www.erumagro.eu – tai internetinė parduotuvė, kurioje rasite prekių skirtų augalininkystei – dirvožemio gerinimo priemonių, gyvulininkystei – kvapų šalinimo priemonių, biologinių preparatų pramonei ir tvenkiniams.

Prekių pristatymas visoje Lietuvoje nuo 1,5eur, o perkant už 100 eurų - nemokamas.

Kontaktai

Vardas
Erumagro.eu
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Susiję raktažodžiai