Bėgimo takelis Technogym Spazio Forma

Bėgimo takelis Technogym Spazio Forma

990 €
ID: 6734109
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 90
Bėgimo takelis Technogym Spazio Forma

Skelbimo aprašas

Profesionalus, idealaus stovio, labai mažai naudotas. Aukščiausios kokybės ir modernaus dizaino bėgimo Bėgimo takelis Technogym Spazio Forma. Pristatau visoje Lietuvos teritorijoje.
Aukščiausios klasės, pasaulyje žinomiausio gamintojo, kokybiškas, tvirtas, ilgaamžis bėgimo takelis. Technogym Spazio Forma bėgimo takelyje gausybė privalumų, kurie leidžia labiau išnaudoti savo treniruotes:
Technogym Spazio Forma bėgimo takelyje grakštus dizainas suderintas su tvirtumu. 2,75 AG variklis, su kuriuo galėsite bėgti iki 16 km/h greičiu, reguliuodami nuolydį nuo 0 iki 12 %.
Erdvus 141 x 48 cm bėgimo juostos paviršius tinka praktiškai bet kokiam naudotojui, atlaiko daugiausiai net 130 kg svorį, o tai puikus bėgimo takelio patvarumo ir ilgaamžiškumo įrodymas.
FlexDeck Shock Absorption System (amortizacinė sistema). Pakabos sistema sugeria smūgius ir užtikrina lengvą bėgimą.
Ypač tvirto rėmo, dirba tyliai, bėgimo takelio svoris net 160 kg.
LED ekranas rodo greitį, laiką, atstumą, sudegintas kalorijas, pulsą ir nuolydį. Rinktis galėsite iš 15 nustatytų programų, kurias galima pakoreguoti per LED konsolę.
Didelis privalumas, kad šis bėgimo takelis turi kompaktišką konstrukciją, susilanksto (vertikaliai) ir neužima daug vietos. Po treniruotės be vargo galėsite jį sulenkti ir tokiu būdu jis užims mažiau vietos.
Hidraulinės ir lengvo nusileidimo sistemos pagalba užlenkti ir atlenkti bėgimo takelio deką nereikalauja jokių pastangų.
Treniruoklio matmenys (ilgis/plotis/aukštis) - 206 x 79 x 138 cm.
Sulankstyto treniruoklio matmenys (ilgis/plotis/aukštis) - 84 x 79 x 165 cm.
Padėties ant grindų reguliavimas ir transportavimo ratukai.
Bėgimas ant takelio – tai tobulas būdas stiprinti širdies ir kraujagyslių sveikatą bei mankštinti tiek viršutinę, tiek apatinę kūno dalį.
https://www.youtube.com/watch?v=NIN6oQenvnI
Naujo kaina 3500 e.

Kontaktai

Vardas
Technogym
Telefonas
Miestas
Kaunas
El. paštas

Susiję raktažodžiai

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai