Barking Heads - ultra premium maistas šunims

Barking Heads - ultra premium maistas šunims

Sutartinė
ID: 6149067
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 25
Barking Heads - ultra premium maistas šunims
Daugiau nuotraukų (4)

Skelbimo aprašas

Draugiškos kainos ir be akcijų!

Šiais laikais visi kreipia šiek tiek daugiau dėmesio į tai, ką valgo. Taigi, svarbu rūpintis ir tuo, kuo šeriame savo augintinius, juk jie taip pat "yra tuo, ką ėda". Todėl Barking Heads sukūrė šiuos itin aukštos kokybės Ultra Premium klasės augintinių ėdalus. Ėdalus sudaro paprasti, gerai žinomi, tačiau sveiki aukščiausios kokybės ingredientai.

Barking Heads gaminiuose nerasite jokių nepageidaujamų "E" ar sudėtingų sudedamųjų dalių, gamintojai nebando klaidinti ir sudėtingais moksliniais terminais. Barking Heads asortimento gaminius sudaro tik daugybė gardžių ir maistingų ingredientų. Jau iš gaminių pavadinimų matote, kad Barking Heads tikrai turi humoro jausmą. Tačiau dar svarbesnis yra mūsų siekis Jūsų augintiniams tiekti natūralų, sveiką ir maistingą ėdalą. Gamintojai nori, kad Jūsų augintinis ne tik atrodytų puikiai ir sveikai, bet kad taip ir jaustųsi.

Barking Heads maisto galite įsigyti parduotuvėje J.Basanavičiaus g. 38, Vilnius.
Pristatome visoje Lietuvoje į OMNIVA pašomatus

Taip pat prekiaujame ALPHA SPIRIT, ROYAL CANIN, ACANA, JOSERA, BRIT CARE, TRAINER NATURAL,TRAINER FITNESS , OK PASSION, MEOWING HEADS ir kt. šunims ir katėms.
Įvairūs skanėstai (džiovinti natūralūs ir kt.), maisto papildai, konservai, FLEXI, ROGZ pavadžiai, ROGZ antkakliai, ROGZ petnešos, priežiūros priemonės, kraikas, guoliai, žaislai ir kt.

Kontaktai

Vardas
Barking Heads
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Susiję raktažodžiai