baldu surinkimas

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

baldu surinkimas

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 7158892
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 14

Skelbimo aprašas

Patyręs baldų surinkimo specialistas nebrangiai atlieka visų rūšių baldų surinkimo darbus. Darbai atliekami atsakingai ir tiksliai. Garantuojama darbų kokybė. Dirbama ir savaitgaliais.
Esu maloniai bendraujantis ir sąžiningas žmogus, todėl visada prašom paskambinti ir pasitarti. Dėl kainos teiraukitės paskambinę telefonu. Surinkimo kaina priklauso nuo baldų sudėtingumo ir darbo apimties.


Atliekamas visų rūšių baldų surinkimas Vilniuje (lenkiški, rusiški, vokiški, lietuviški, itališki ir kt.) t.y. spintų stumdomomis durimis surinkimas, sieninių spintų surinkimas, komodų surinkimas, lovų surinkimas, stalų ir kėdžių surinkimas, sekcijų surinkimas, Ikea baldų surinkimas, Jysk baldų surinkimas, minkštų baldų surinkimas ir t.t. Pagal poreikį baldai ir lentynos tvirtinami arba kabinami ant sienos, išskirtiniais atvejais koreguojami jų matmenys.
Tuo pačiu galimas smulkus senų baldų remontas arba reguliavimas.

Taip pat atliekamas baldų išrinkimas ir surinkimas kitoje vietoje t.y. tvarkingas baldų paruošimas saugiam transportavimui ir tinkamas jų surinkimas kitoje vietoje .


Taip pat darome smulkius vidaus apdailos darbus ir kitus remontus.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.