BAIDARES VILNELE IKI BALTOJO TILTO BEI VILNELES AUKSTUPIU,NERIMI,ZEIMENA.

BAIDARES VILNELE IKI BALTOJO TILTO BEI VILNELES AUKSTUPIU,NERIMI,ZEIMENA.

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 4999840
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 717
 BAIDARES  VILNELE IKI BALTOJO TILTO BEI  VILNELES AUKSTUPIU,NERIMI,ZEIMENA.

Skelbimo aprašas

www.baidariukrantas.lt

NUOMOJAME IR PO VIENA BAIDARE.
Jei radote pigiau- mes tiesiog pasiulysim dar geresne kaina:)

STAIGMENA !!!Super pasiūlymas BAIDARĖS + BLYNAI +PIRTISPradėkite planuoti laisvalaikio pramogas jau dabar, juk plaukimas baidarėmis upe + smagi gerų draugų kompanija ar visa šeima — geriausia, kuo galima užsiimti laisvalaikiu! Baidariukrantas.lt rūpinasi išskirtiniu Jūsų poilsiu už geriausią kainą. Be to pasirinkusius ne ekstremalų plaukimą vaišiname gardžiausiais bulvyniais blynais bei arbatėle tikroje rusiškoje pirtelėje ant pat upės kranto,asmeniui surinkusiam kompaniją taikoma asmeniška net su 50 proc. nuolaida su viskas įskaičiuota:)Galėsite pasirinkti vieną iš keturių patinkančių plaukimo maršrutų bei turiningai praleisti laisvalaikį gamtoje, patirti nepakartojamų atpalaiduojančių arba ypač ekstremalių įspūdžių ir nuotykių žygyje su baidarėmis.

Tik nepamirškite draugų ir puikios nuotaikos — atgausite jėgas ir pasisemsite energijos naujiems darbams pradėti bei seniems pabaigti!

Prieš plaukimą būtina rezervuotis datą ir laiką telefonu: +37060256088


1. Kultinis maršrutas: Naujosios Vilnios senojo malūno užtvanka – Baltasis tiltas (ekstremalu).

Plaukimo trukmė - 3 val.;
Plaukiama Vilnelės upe. Pasirinkę šį maršrutą, jūs turėsite ne tik įveikti sraunią upę, nuvirtusių medžių, akmenų, bebrų užtvankų kliūtis, bet ir grožėsitės Pavilnių regioninio parko vaizdais, Pučkorių atodanga (aukštis - daugiau nei 65 m, plotis - 260 m), menininkų išpuoselėta Užupio Respublika, Sereikiškių parku, o įplaukus į Neries upę, akį džiugins Vilniaus miesto panorama, Gedimino pilis ir kt. Taip pat galėsite stabtelėti spec. baidarėms įrengtame krantinės bare netoli Mindaugo tilto ir gurkšnoti šampaną … net neišlipus iš baidarės. Kelionę baigsite prie Baltojo tilto.

2. Plaukimas po sunkios darbo dienos ar taupantiems savo laiką: Naujosios Vilnios senojo malūno užtvanka-Belmonto kriokliai (ekstremalu).

Plaukimo trukmė - 1,5 val.;
Plaukdami šiuo maršrutu ne tik gausite teigiamos energijos iš upės ir aplinkui supančios nuostabios gamtos, bet ir galėsite nusileisti Belmonto krioklių žuvų taku, kas retai pavyksta be maudynių net ir patyrusiems irkluotojams. Pasidalinti vandens kelionės įspūdžiais, gurkšnojant gardžią arbatą, galėsite tiesiog priplaukę su baidare prie pat Belmonto krioklių kavinės staliuko ant Vilnelės kranto. Tai vienas mėgiamiausių romantiškų porų maršrutų.


3. Ramus šeimyninis plaukimas arba plaukimas pradedantiesiems: Rokantai- Mickūnai- Viktariškės (+Bulvinių blynų arba XXL KAIMISKU CEPELINU su spirgučiais vaišės rąstinuke ant kranto).


Plaukimo trukmė- 3 -3,5 val.;

Tai labai ramus plaukimas su nedidele upės srove be kliūčių, tačiau upė įdomi, siaura su gražiais vingiais ir nuostabiom gamtos apylinkėm. Yra puikių pakrančių maudynėms bei piknikui surengti. Tai itin populiarus maršrutas tarp tėvelių su vaikučiais ar tiesiog bandantiem pirmus kartus prisijaukinti baidarę.


4. Uosininkai – Mickūnai – Viktariškės .(+Bulvinių blynų su spirgučiais vaišės rąstinuke ant kranto).


Plaukimo trukmė-5-6 val.
Tai relaksacinė kelionė gamtoje, kuri suteikia visos dienos pilnavertį,kokybišką ir teigiamų emocijų nestokojantį poilsį,išvalantį įkyrias mintis,psichologinį nuovargį ir leidžiantį pajusti harmoniją su gamta. Staigūs upės vingiai,rėvos,tikros bebrų užtvankos,,susiraizgę virš upės medziai,primenantys tropinius tunelius -nepaliks nė vieno be laukinių įspūdžių.

NUOMOJAMA TIKRAI PIGIAUSIAI VILNIUJE SIBIRO KEDRO RĄSTŲ PIRTIS GIMTADIENIAMS ,POKYLIAMS MERGVAKARIAMS ,BERNVAKARIAMS ,NEDIDELEMS VESTUVEMS.

RENGIAMI BANKETAI POBUVIAMS AR TIESIOG ATVYKUSIUS RAMIAI PRALEISTI LAISVALAIKI BEI PAILSETI BE BALIŲ // VAISINAME GARDZIAIS BULVINIAIS BLYNAIS SU SPIRGUCIAIS IR ZOLELIŲ ARBATĖLE.

PRIE PIRTIES GALITE TIESIOG PRIPLAUKTI MUSU BAIDARĖMIS:)) PIRTIS SU VISAIS PATOGUMAIS,ERDVIA BANKETINE SALE,PLATUS MENIU ASORTIMENTAS,MINI VIRTUVĖLE,ANTRAM AUKŠTE-MIEGAMIEJI.\ daugiau nuotr. irinfo www.baidariukrantas.ltwww.baidariukrantas.lt

Mieli VILNIEČIAI,

1,JUMS NEREIKS TRAUKINIU TRENKTIS Į KT. LIETUVOS KRAŠTĄ-
NE- MO- KA - MAI
JUS NUVEŠIME PRIE PAT UPĖS KRANTO JAU SU BAIDARĖMIS IR Po FINIŠO PRISTATYSIME JUS ATGAL PRIE JŪSŲ MAŠINOS;)))

2,PLUKDOME IR PO VIENĄ BAIDARĘ,GRUPĖS NE-BŪ-TI -NOS

3,SIŪLOME NEREALIĄ AUTENTŠKĄ SODYBĄ VIENKIEMYJE SU PATOGUMAIS,PIRTIM,MAISTU,KUBILU,TVENKINIU,NAKVYNE.

TIK naujos kartos dvivietes baidares (ypač
manevringos,stabilios ant vandens,su patogiais foteliukais bei spec. laikikliais gėrimams.

Maršrutus rinktis galite :www.baidariukrantas.lt

SIŪLOME:

1.PRADEDANTIESIEMS

-rami VILNELĖS upė be seklumų ir kliūčių- nuo Mickūnų iki N. Vilnios užtvankos.(4 val)-galimi gardūs buviniai blynai rastinuke ant kranto.

Plaukimo maršrutas: Naujosios vilnios senojo malūno užtvanka – Baltasis tiltas

Plaukimo trukmė : 3 val.

2.KULTINIS (EKXTRYM) MARŠRUTAS NUO N.VILNIOS PER BELMONTĄ, SEREIKIŠKIŲ PARKĄ ,UŽUPĮ IKI BALTOJO TILTO.

Plaukiama Vilnelės upe. Pasirinkę šį maršrutą, jūs turėsite ne tik įveikti sraunią upę, nuvirtusių medžių, akmenų, bebrų užtvankų kliūtis, bet ir grožėsitės Pavilnių regioninio parko vaizdais, Pučkorių atodanga (aukštis - daugiau nei 65 m, plotis - 260 m), menininkų išpuoselėta Užupio respublika, Sereikiškių parku, o įplaukus į Neries upę, akį džiugins Vilniaus miesto panorama, Gedimino pilis . Kelionę baigsite prie Baltojo tilto.


3.RAMUS ŠEIMYNINIS PLAUKIMAS ARBA MARŠRUTAS PRADEDANTIESIEMS(MICKŪNAI-N.VILNIOS SENOJO MALŪNO UŽTVANKA)


Tai labai ramus plaukimas su nedidele upės srove be kliūčių, tačiau upė įdomi, siaura su gražiais vingiais ir nuostabiom gamtos apylinkėm. Yra puikių pakrančių maudynėms bei piknikui surengti. Tai itin populiarus maršrutas tarp tėvelių su vaikučiais.


REKOMENDUOJAME

1.poros dienų plaukimo maršrutą su karšta pirtim ant upės kranto bei didžkukuliais- KENA - LAVORIŠKĖS – MICKŪNAI - N.VILNIA, kur yra nepaliesta laukinė gamta.AKCIJA: organizatoriui net 50proc. nuolaida visam paketui !!!

.2.VANDENS KELIONĖ NERIMI + ŽEIMENA


tai 1-2d. kelione PABRADĖ –NEMENČINĖ, išties įspūdingi gamtos vaizdai. Kelionė prasideda už Pabradės Žeimenos upe, kuri ties Santaka grakščiai įsilieja į Nerį, arba O GAL NORĖTUMĖT NERIMI NUO NEMENČINĖS ATSIIRTI PRIE PAT SEIMO RŪMŲ IR GEDIMINO PR. IŠGERTI KAVOS:)


Galimi ir kiti marsrutai kitomis upėmis,
susitarsime. Nuvežame ir parvežame.
Nelik ant kranto ir tu ;)))www.baidariukrantas.lt
transportavimas 5 lt/zm.
tel.860256088
Daiva

Kontaktai

Vardas
Daiva
Telefonas
Miestas
Vilnius
El. paštas