Bacteo Tower dezinfekcinė lempa prieš patogenus, virusus, gripą

Bacteo Tower dezinfekcinė lempa prieš patogenus, virusus, gripą

304 €
ID: 7642691
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 30
Bacteo Tower dezinfekcinė lempa prieš patogenus, virusus, gripą
Daugiau nuotraukų (4)

Skelbimo aprašas

Pandemija privertė permąstyti savo gyvenimo būdą. Šis virusas yra lengvai ir greitai plintantis, ypač vidaus erdvėse, todėl turime stengtis išlaikyti aplinką kuo saugesnę. Bacteo Tower lempa gali padėti susidoroti su šia užduotimi. Bacteo Tower lempa, kurią sukūrė apdovanojimus pelniusių inžinierių komanda, naudoja UV technologiją, kuri remiantis medicininiais įrodymais žudo įvairius virusų sukėlėjus.

Moksliškai įrodyta, kad Bacteo Tower lempoje esantis 95 vatų Philips šviesos vamzdelis yra galingas, neturintis savyje ozono ir galintis pašalinti daugiau kaip 1 000 patogenų, įskaitant įvairius virusus, rotavirusus, gripą, bakterijų sporas, pelėsius, ir kt. Taip pat ši technologija pašalina nemalonius kvapus. Naujausi tyrimai parodė, kad Bacteo Tower lempos skleidžiama UVC šviesa efektyviai neutralizuoja ir sunaikina įvairius virusus, patogenus ir pan.

Bacteo Tower lempa puikiai tinka naudoti įvairiose namų, biuro ir darbo vietose, kirpyklose, grožio salonuose, registratūrose, virtuvėse, vonios kambariuose ir net miegamajame. Jos rėmas pagamintas iš tvirto nerūdijančio plieno, užtikrina patikimumą, saugumą ir ilgaamžiškumą. Lempa gali būti prijungta prie bet kurio standartinio lizdo ir yra labai paprasta naudoti.

Philips lemputės eksploatavimo trukmė - 9000 h
Maitinimas - 95W
Garantija - 24 mėn.
Nemokamas pristatymas Lietuvoje.

Prekę galite užsisakyti čia internetu:
https://www.televizoriai24.lt/bacteo-tower-dezinfekcine-lempa-pries-virusus

Kontaktai

Vardas
www.televizoriai24.lt
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai