Azijos virtuvė. Žingsnis po žingsnio

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Azijos virtuvė. Žingsnis po žingsnio

6,5 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5986930

Skelbimo aprašas

Azijos virtuvė. Žingsnis po žingsnio – išskirtinė valgio ruošimo knyga, kurią išbandę užmiršite visas kitas. Joje pristatomos revoliucines gaminimo instrukcijos, kurių pagrindas – detalios, informatyvios ir gražios nuotraukos, vaizduojančios patiekalo gaminimą, nuo ingredientų paruošimo iki pagaminto valgio.
Kiekvienas receptas prasideda bendru visų sudėtinių dalių vaizdu. Tai patogus būdas pasitikrinti, ar turite viską, ko prireiks ruošiant patiekalą. Tiesiog palyginkite nuotrauką su tais ingredientais, kurie išdėstyti ant jūsų virtuvės stalo ir įsitikinkite, kad nieko nepraleidote.
Toliau dar paprasčiau! Sekdami trumpomis instrukcijomis ir žiūrėdami į nuotraukas atlikite visus gaminimo veiksmus greitai ir paprastai, tarsi profesionalus virtuvės šefas. Jei nesate tikri, kokio dydžio gabalėliais susmulkinti imbierą ar supjaustyti krevetes, žvilgtelėkite į nuotrauką ir neaiškumų neliks.
Azijietiški patiekalai džiugina ne tik akį, bet ir gomurį yra sveiki ir greit paruošiami. Autentiški receptai leis jums atkurti išskirtinį Azijos skonį, tekstūrą ir išvaizdą. Taip pat knygoje rasite naudingų patarimų, laiką taupančių gudrybių, praverčiančių ruošiant bet kokios šalies patiekalus.
Nauja

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Susiję raktažodžiai