Axie INFINITY žaidimas kuris pakeis pasaulį mokinu breedinti

Axie INFINITY žaidimas kuris pakeis pasaulį mokinu breedinti

500 €
ID: 7837940
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 16
Axie INFINITY žaidimas kuris pakeis pasaulį mokinu breedinti

Skelbimo aprašas

Sveiki,
Kaip jau dauguma esate girdėja apie kriptovaliutas tokias kaip bitcoin ethereum ir t.t. Bet aš jum norėčiau papasakoti apie žaidimą kuris leidžia uždirbti tiek jį žaidžiant tiek atliekant matematinius skaičiavimus ir uždirbant poruojant žaidimo gyvūnėlius kurie yra vadinami "AXIE". Spėju skamba kaip apgavystė, bet šitas žaidimas yra plačiausias šitoje srityje, turintis market cap apie 10 milijardų dolerių ir netgi į jį yra investavę milijardieriai tokie kaip Mark Cuban, taip pat jis yra partneris SAMSUNG.
Gerai dabar apie žaidimą, vadinamieji axiai kiekvienas turi skirtingas išvaizdas, skirtingas kortas, kiekviena korta turi savo skirtingą galią ir jos yra naudojamos kovoti prieš kito žaidėjo axius. Kaip jis žaidžiamas? Reikia turėti 3 axius ir iš jų pasistatyti komandą, tada galite kovoti ir išbandyti savo axių jėgas prieš priešininkus ir jeigu laimite uždirbate tam tikrą skaičių kriptovaliutos vadinamos "SLP" (Smooth love potion) kuri kainuoja šiuo metu 7 centus už vieną, ir ji turi vertę todėl, kad ji reikalinga yra breedinti axius (lietuviškai poruoti gyvunėlius). Gal pamiršau pasakyti, kad pigiausi axiai parduotuvėje kainuoja 150 dolerių, o brangiausias kadanors parduotas axie buvo už 1.5 MILIJONO dolerių.

Gerai dabar apie tai ką aš jum galiu pasiūlyti, už 500 eurų, aš jus išmokinsiu breedinti axius ir iš to uždirbti kas 5 dienas nuo 500 iki neribojamo skaičio pinigų (priklauso jūsų investicijos dydis minimalus 2000) ir netgi parodysiu 4 skirtingus axius kurių visada reikia žaidėjam (kadangi jie yra geri), o jeigu jų reikia žaidėjam, reiškia reikia kažko kas juos breedintų ir tai galite būti ir jūs.
O kodėl 5 dienos? 5 dienos todėl, kad kai jūs subreedinate axius tiek laiko trunka kol išsiris kiaušinis.

Suprantu, kad 500 eurų už kursus skamba labai daug, bet aš pats į šitą žaidimą esu įėjęs prieš 3 mėnesius su 3500 eurų investicija, ir pirmą mėnesį aš kad ir kiek daug domėjaus ar skaičiausi vis tiek pasidariau daug nuostolių kol išmokau visai tai daryti teisingai. Šiuo metu kas 5 dienas uždirbu apie 3000 ir uždarbis kiekvieną kartą pakyla vient dėl to, jog kai uždirbu daugiau, daugiau galiu vienu metu būti suporavęs tų gyvūnėlių. Esu išmokinės vieną draugą profesionaliai breedinti, jis dabar jau 3 partiją breedina (partija tai yra kai subreedini kiek turi pinigo ir lauki 5 dienas kol visi kiaušiniai išsiris) ir jis su 3000 investicija, šiuo metu turi apie 5000 :)

Taigi, kad nemalu šūdo truputį pasidalinsiu kaip čia veikia tas breedinimas, į nuotraukas įkėliau gyvūnėlį ir ten matote, kad jis turi skirtingus genus, turi dominuojančius R1 ir R2, kai jūs breedinate yra skirtingi procentai kuris genas paklius vaikui, gali pakliūti dominuojantis, bet gali pakliūti ir tarkim R2. Taip pat yra mutacijos, yra 30% kad nebus mutaciijos 30% kad bus 1 mutacija ir t.t.
Taigi aš jus išmokinsiu teisingai pasiskaičiuoti procentus kokį vaiką galite subreedinti, bet atsiminkite, netgi turėdami 10% šansą, kad blogas genas gali peršokti į dominuojantį ir numušti vaiko vertę, tai gali vis tiek nutikti, bet visa esmė yra long term, mes pasiskaičiuosime kiek kainuotų padaryti pvž 100 breedinimų ir už kiek išeitų parduoti nepasisekusius ir už kiek pasisekusius (nepamirškite, kad netgi jeigu jum peršoks blogas genas į dominuojantį jūsų axio vertė niekada nebus mažesnė negu 150$)

Nepraleiskite progos uždirbti kol ji dar yra, šiuo metu žaidimas pradėjo labai populiarėti ir yra labai didelis naujų žaidėjų antplūdis, todėl ir uždarbis dabar yra toks didelis, bet jis buvo ir didesnis 3 kartus vienu metu. Praleidote progą nusipirkti bitcoino, nepraleiskite progos būti pirmo pasaulyje žaidimo kurį žaidžiant galima uždirbti dalimi, kol žaidimas dar naujas ir jaunas (nors jam jau 3 metai populiarėti pradėjo prieš 4 mėnesius)
+37062375320
Svetainė:
https://marketplace.axieinfinity.com/

Kontaktai

Vardas
Justas Ne Cia
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai