Avižienių k., Gailašių g. Plotas 416.0 a.

Avižienių k., Gailašių g. Plotas 416.0 a.

1 200 000 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6717698
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 6
Avižienių k., Gailašių g. Plotas 416.0 a.
Daugiau
Daugiau nuotraukų (8)

Apie

Savivaldybė
Vilniaus m. sav.
Gyvenvietė
Vilniaus m.
Mikrorajonas
Avižieniai
Plotas (a.)
416.00

Skelbimo aprašas

INVESTICINIS PROJEKTAS: parduodamas sklypų masyvas AVIŽIENIUOSE.
Avižieniai – patraukli gyvenvietė Vilniaus rajone prie šiaurės vakarinio Vilniaus miesto pakraščio, 1 km į vakarus nuo automagistralės Vilnius-Panevėžys. Nedidelė gyvenvietė garsėja ne tik labai ramia atmosfera, bet ir patogiu susisiekimu su miesto centru ir kitais rajonais.Susisiekimas pakankamai aiškus: iš miesto centro čia kursuoja net keli mikro autobusai ir tarpmiestiniai autobusai, dažniausiai važiuojantys į Sudervę. Dėl šių priežasčių galima teigti, jog Avižieniai tikrai nėra labai toli nuo Vilniaus pagrindinių arterijų nutolęs rajonas.Tiems, kas turi privačius automobilius dar paprasčiau, nes važiuojant Ukmergės plentu labai lengvai galima pasiekti sostinės centrą Vakariniu aplinkkeliu. Avižieniai garsėja kaip nuosavų namų rajonas, todėl čia žalumos tikrai daug, nes kiekvienas prie namo stengiasi pasisodinti pievelę, medžių. Avižieniai yra apsupti žalių miškų, o vos už trijų kilometrų tyvuliuoja du nedideli gražūs ežerai.
Sklypų masyvas sudarytas iš 20 skirtingo dydžio namų valdos sklypų, kurių dydis varijuoja nuo 15 iki 25,49 aro bei žaliųjų zonų, ksirtų būsimiems gyventojams. Masyvo bendras plotas 4,167 ha.
- Pakeista sklypų paskirtis. Namų valdos sklypuose galima vienbučių/dvibučių namų statyba.
- Užstatymo tankumas 25%-34%
- Užstatymo intensyvumas- 0,4
-Aukštingumas iki 2 aukštų
-Pastatų aukštis iki 10 metrų
- Atvestos visos miesto komunikacijos (elektra,vanduo, dujos)
- Netoliese esančiuose sklypuose intensyviai statomi gyvenamieji namai (Tarandės pusė).

Viso masyvo pardavimo kaina 1'200'000 Eur plius PVM.

Detalesnę informaciją Jums galėsime suteikti susitikimo metu. Netiko kaina, trūksta informacijos, turite klausimų, kreipkitės telefonu 8 6 1 4 4 9 1 9 6 arba el.paštu tm@kobaliving.com Turime sukaupę sėkmingą patirtį panašiuose projektuose, turime pasiūlyti ir daugiau sklypų Vilniaus mieste. Laukiame iš Jūsų skambučių/el.laiškų

Kontaktai

Vardas
Tomas Miezis
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai