Aurogra 100 (Mėlynos) potencijai

Aurogra 100 (Mėlynos) potencijai

Sutartinė
ID: 7772545
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 117
Aurogra 100 (Mėlynos) potencijai

Skelbimo aprašas

Aurogra-100 (Generinė Viàgra) - susideda iš 100mg Sildenafil (tai pat žinomo kaip Viàgra). Tai aukštos kokybės sildenafil preparatas, kuris pagerins jūsų seksualinį gyvenimą !

Aurogra-100 gali būti naudojamas tiek vyrų erekcijos disfunkcijos gydymui tiek ir vienkartiniam ar proginiam erekcijos sustiprinimui. Aurogra padidina kraujo pritekėjimą į varpą seksualinės stimuliacijos metu ir taip padeda užtikrintai mėgautis lytiniu aktu. Aurogra leis išlaikyti erekciją standžią viso lytinio akto metu.

Sildenafil (Aurogra 100 veiklioji medžiaga) priklauso vaistų, vadinamų penkto tipo fosfodiesterazės (FDE5) inhibitoriais, grupei. Sildenafil skatina varpos kraujagyslių išsiplėtimą Seksualinės stimuliacijos metu, todėl į varpą priteka daugiau kraujo ir tai leidžia pasiekti tvirtą erekciją.

Su Aurogra 100 jūs pasieksite tvirtesnę erekciją, išlaikysite ją ilgesnį laiką ir padidinsite savo seksualinį pasitikėjimą.

Aurogra-100 reikia išgerti 45-60 minučių prieš lytinį aktą, užgeriant stikline vandens. Maksimali paros dozė – viena tabletė. Aurogra 100 galima naudoti pusę ar visą tabletę, priklausomai nuo jūsų poreikio. Aurogra 100 poveikis trunka nuo 6 iki 10 valandų.

Laikymas:
Preparatą laikyti reikia žemesnėje nei 28 laipsnių temperatūroje pagal C. Laikyti toliau nuo karščio, saulės spindulių. Nelaikyti kur yra drėgna pvz. vonioje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Pristatymas visoje Lietuvoje. Galimybė pristatyti užsienyje. Galimybė atsiimti vietoje. Nemokamos konsultacijos.
Kontaktai: Telefonas +37063727394 (SMS, skambučiai, Viber, Whatsapp). El. paštas: sexpertas@yahoo.com

Kontaktai

Vardas
Sexpertas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai