Aukščiausios kokybės pakeliami garažo vartai

Aukščiausios kokybės pakeliami garažo vartai

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6110636
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 18
Aukščiausios kokybės pakeliami garažo vartai
Daugiau
Daugiau nuotraukų (9)

Skelbimo aprašas

PRAKTIŠKI
Patogus įėjimas į garažą, be būtinybės pilnai atverti visus garažo vartus.

FUNKCIONALŪS
Dėka vertikalaus vartų pakilimo, galimas automobilio parkavimas labai trumpame įvažiavime. Tai labai aktualu, jei įvažiavimas į garažą yra visiškai šalia gatvės su intensyviu judėjimu.

SAUGŪS
Idealią vartotojo apsaugą garantuoja saugi panelė. Galima drąsiai braukti ranka netgi per panelių sujungimus, nebijant, kad gali būti suspausti pirštai. Spyruoklės, kurios kompensuoja vartų svorį, sumontuotos saugioje vietoje- aukštai virš pravažiavimo. Visi vartai su torsinėmis spyruoklėmis jau standartiškai aprūpinti apsauga nuo spyruoklių lūžio.

ŠILTI
Plieninės vartų panelės, užpildytos poliuretano putomis, kurių storis net 42 mm, ir per visą vartų perimetrą sumontuoti vartų sandarintojai, garantuoja labai gerą šiluminę ir akustinę izoliaciją.

KOMFORTIŠKI
Automatika su distancinio valdymo pultu garantuoja komfortiškumą bet kokiomis oro sąlygomis. Yra galimybė įtaisyti vidinį arba įšorinį sieninį jungiklį.

TVIRTI
Ilgametę garažo vartų eksploataciją garantuoja naudojamas aukštos kokybės lakštinis plienas padengtas cinko sluoksniu, atsparus korozijai.

Vartuose galima įmontuoti dureles:
tvirta bei kompaktiška vartų konstrukcija leidžia sumontuoti vartus esant ir ribotai montavimo erdvei aplink vartus vartai gali būti komplektuojami su įėjimo durimis vartuose arba šalia jų, išlaikant vieningą stilių.

Užsakymai pristatomi visoje Lietuvoje!
Visi pasiūlymai internetiniame puslapyje http://garazo-vartai.lt/

Kaunas +37060020229; +37066991000
Vilnius +37066990999
Klaipėda +37062066444
Šiauliai +37063007666
Panevėžys +37062066555

Kontaktai

Vardas
NTgrupe
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas